Rekrutacja

Przedstawiciel Medyczny – Weterynaria

Lokalizacja: Kraków, Szczecin, Katowice Rodzaj współpracy: UoP lub B2B

PETHELP to pierwsze w Polsce pakiety medyczne dla psów i kotów oraz integrator rynku weterynaryjnego.
Nasza oferta dostępna jest dla każdego oraz jako benefit pracowniczy w firmach i korporacjach.
Chcemy upowszechnić profilaktykę weterynaryjną i edukować opiekunów zwierząt domowych, jak ważne oraz potrzebne są regularne wizyty u lekarza weterynarii.
Do naszego zgranego zespołu poszukujemy: Przedstawiciela Medycznego

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Pozyskanie placówek weterynaryjnych do współpracy z PETHELP na terenie całego kraju
    • Dostarczanie kompletu podpisanych dokumentów od pozyskanych do współpracy placówek
    • Przekazywaniem feedbacku rynkowego oraz rekomendowaniem zmian w procesach, usługach
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami oraz utrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze środowiskiem weterynaryjnym
    • Udział w wydarzniach/kongresach branżowych w celu promowania PETHELP i pozyskania partnerów biznesowych
    • Raportowania postępów oraz udział w spotkaniach statusowych
    • Efektywna komunikacja i bliska ko-operacja z innymi Działami: Sprzedaży, Marketingu, E-commerce, Weterynarii.

    Co oferujemy?

    • Model współpracy: umowa o pracę lub B2B.
    • Narzędzia pracy – laptop, telefon oraz samochód po okresie próbnym.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie - pensja podstawowa + prowizja.
    • Baza klientów – do bazy danych, którą sam będziesz tworzył, będziemy dostarczać Ci tzw. gorące leady
    • Możliwość pracy zdalnej – pandemia pokazała, że nie trzeba zawsze odbijać karty wejściowej w firmie, żeby biznes się kręcił, więc również praktykujemy.
    • Benefity pracownicze: opieka medyczna Medicover dla Ciebie oraz pakiet PETHELP dla Twojego zwierzaka.
    • Luźne piątki - pracę kończymy o 14
    • Czworonożnych kolegów – nasze biuro to miejsce przyjazne zwierzętom – śmiało możesz zabrać do pracy swojego pupila!

    Czego oczekujemy?

    • Min. rocznego doświadczenia w pracy jako Przedstawiciel Handlowy, Przedstawiciel Medyczny/Farmaceutyczny (mile widziane doświadczenie na rynku weterynaryjnym)
    • Prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych
    • Bazy potencjalnych Klientów (mile widziane)
    • Udokumentowanych sukcesów w realizacji celów sprzedażowych
    • Silnego nastawienia na realizację celów oraz wytrwałości i konsekwencji
    • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych
    • Samodzielności oraz dobrej organizacji własnego czasu pracy
    • Postawy proaktywnej, wysokiego zaangażowania
    • Umiejętności wykorzystania feedbacku klientów do doskonalenia produktu oraz procesów sprzedażowych
    Wysyłając do nas CV prosimy o dołączenie do niego poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez PETHELP Sp. z o.o. , ul. Studencka 41, 02-735 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym w PETHELP. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

    Jesteś zainteresowany ofertą?

    Aplikuj, wysyłając nam swoje CV na adres

    rekrutacja@pethelp.pl