Przychodnia weterynaryjna ANIVET weterynarz Toruń

 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!

Dane adresowe:

Godziny otwarcia:

poniedziałek 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
wtorek 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
środa 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
czwartek 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
piątek 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
sobota 10:00–13:00
niedziela Zamknięte

O nas

Placówka powstała w czerwcu 1991 roku przy Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu. Siedem lat później lecznica dla zwierząt została przeniesiona do nowej, znacznie lepiej przystosowanej do swoich celów lokalizacji. W tym punkcie przy ulicy Krasickiego 14 funkcjonuje do dziś. W naszej przychodni mieści się gabinet, sala chirurgiczna, podstawowe laboratorium oraz poczekalnia wraz ze sklepikiem.

Od czerwca 2006 roku drugim punktem Doktor Anny i Doktor Piotra jest gabinet weterynaryjny ANIMALIS przy ul. Mickiewicza 110. Przychodnia jest jedną z najdłużej funkcjonujących placówek tego typu w Toruniu. Nie ma więc wątpliwości, że pracujący tam lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu zwierząt.

W przychodni weterynaryjnej ANIVET przyjmują doświadczeni lekarze wykazujący się szeroką wiedzą oraz empatią w stosunku do swoich pacjentów i ich właścicieli. Lekarze proponują leczenie zwierząt domowych połączone z diagnostyką, włącznie z chirurgią weterynaryjną i stomatologią. W zakresie usług znajdziecie Państwo również: profilaktykę, monitorowanie ciąży i rozród, udzielanie porad dietetycznych i behawioralnych. W placówce ANIVET wykonywane są również szczepienia ochronne psów i kotów.

Lekarze oraz Pethelp z całego serca zapraszają do gabinetów na zabiegi profilaktyczne (szczepienia, odrobaczanie) i rutynowe badania oraz w każdej sytuacji, w której podejrzewają Państwo pogorszenie stanu zdrowia pupila. Sygnałów o chorobie nie warto lekceważyć! Klinika dla zwierząt ANIVET i gabinet ANIMALIS czekają na pacjentów w godzinach podanych powyżej. Możecie Państwo być pewni, że Waszym oddając swoje zwierzęta w ręce tak doświadczonego personelu, zapewniacie im najlepszą opiekę.
Pokaż więcej

Usługi

Usługi dostępne w ramach pakietów PETHELP:
 • - Profilaktyczny przegląd zdrowia
 • - Wizyta w przypadku choroby
 • - Profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom
 • - Odrobaczenie
 • - Szczepienia
 • - Badania laboratoryjne
 • - RTG
 • - USG
 • - Toaleta gruczołów okołoodbytowych
 • - Obcinanie pazurów

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest pakiet medyczny PETHELP?

  To zbiór określonych usług weterynaryjnych, które są dostępne przez czas aktywności pakietu (12 miesięcy).
  Za pakiet PETELP możesz zapłacić jednorazowo (uzyskując 10% rabatu) lub przez 12 miesięcy w stałej równej kwocie.

 • Dlaczego warto wybrać PETHELP?

  Główną zaletą PETHELP jest możliwość płacenia za usługi weterynaryjne przez 12 miesięcy lub opłata jednorazowa z 10% zniżką. Wybierając płatność miesięczną rozkładasz swoją płatność na dogodne kwoty, które można porównać do opłaty jak za Internet. Dzięki pakietowi zapewniasz swojemu pupilowi stały dostęp do opieki weterynaryjnej.

  Kupując pakiet dostajesz dostęp do naszego programu punktowego, w którym zbierasz punkty, w zamian za to, że dbasz o swojego zwierzaka. Możesz je następnie wymieniać na zniżki w wybranych sklepach zoologicznych.

  Wdrożyliśmy również system porad online, żebyś mógł się skonsultować z lekarzem weterynarii z dowolnego miejsca na ziemi. Jesteśmy pierwszą w firmą w Polsce, która oferuje pakiety weterynaryjne dla zwierząt domowych.

 • Dla kogo jest pakiet PETHELP?

  Pakiety są dla psów i kotów w każdym wieku, niezależnie od rasy i stanu zdrowia. Nie ma żadnych ograniczeń dla psa lub kota, żeby posiadał pakiet PETHELP.

 • Gdzie mogę skorzystać z pakietu PETHELP?

  Aktualną listę placówek znajdziesz tutaj -> https://pethelp.pl/placowki Jest ich obecnie ponad 200, ale to nie wszystko. Ponadto wyróżnia nas elastyczność  – nie przypisujemy Cię do jednej placówki – możesz korzystać ze wszystkich placówek współpracujących z nami w Polsce. Spis lecznic, do których możesz się udać z pakietem znajduje się w zakładce “Placówki”.

 • Jak mogę kupić pakiety, jeśli mam kilka zwierząt?

  Po prostu dodaj do swojego koszyka zakupowego kolejny pakiet lub jeśli posiadasz większą liczbę zwierząt (więcej niż 2), wówczas zadzwoń lub napisz do nas na kontakt@pethelp.pl z  prośbą o ofertę dla Twojej czworonożnej rodziny. Z pewnością dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

 • Czy oferujemy pakiety dla innych zwierząt niż psy czy koty?

  Jeszcze nie, ale pracujemy nad tym, aby stworzyć również pakiety weterynaryjne dla innych gatunków zwierząt.

 • Czy pakiety PETHELP to ubezpieczenie?

  Nie. Pakiety PETHELP to opieka medyczna dla Twojego pupila, w ramach której nie wchodzą usługi z zakresu ubezpieczenia. Natomiast w pakietach dostępna jest wizyta w przypadku choroby oraz porada online.

 • Co się dzieje w przypadku, jeśli mamy pakiet, ale potrzebujemy skorzystać z usług poza pakietem?

  Usługi wykonane w placówce weterynaryjnej, które nie wchodzą w skład pakietu PETHELP klient bezpośrednio rozlicza z weterynarzem.

 • Co w przypadku śmierci zwierzęcia, które ma wykupiony pakiet PETHELP?

  Prosimy o kontakt z nami na numer 790 277 277 lub adres mailowy kontakt@pethelp.pl. Możesz wówczas zrezygnować z pakietu PETHELP. Zastrzegamy sobie jednak prawo w regulaminie, do przedstawienia przez właściciela zwierzęcia potwierdzenia zgonu zaświadczeniem lekarsko – weterynaryjnym wystawionym przez lekarza weterynarii.

Skorzystaj z placówki!
 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!