Przychodnia weterynaryjna ANIVET weterynarz Toruń

 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!

Dane adresowe:

Godziny otwarcia:

poniedziałek 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
wtorek 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
środa 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
czwartek 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
piątek 9:00 - 13:00; 16:00 - 18:00
sobota 10:00–13:00
niedziela Zamknięte

O nas

Placówka powstała w czerwcu 1991 roku przy Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu. Siedem lat później lecznica dla zwierząt została przeniesiona do nowej, znacznie lepiej przystosowanej do swoich celów lokalizacji. W tym punkcie przy ulicy Krasickiego 14 funkcjonuje do dziś. W naszej przychodni mieści się gabinet, sala chirurgiczna, podstawowe laboratorium oraz poczekalnia wraz ze sklepikiem.

Od czerwca 2006 roku drugim punktem Doktor Anny i Doktor Piotra jest gabinet weterynaryjny ANIMALIS przy ul. Mickiewicza 110. Przychodnia jest jedną z najdłużej funkcjonujących placówek tego typu w Toruniu. Nie ma więc wątpliwości, że pracujący tam lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu zwierząt.

W przychodni weterynaryjnej ANIVET przyjmują doświadczeni lekarze wykazujący się szeroką wiedzą oraz empatią w stosunku do swoich pacjentów i ich właścicieli. Lekarze proponują leczenie zwierząt domowych połączone z diagnostyką, włącznie z chirurgią weterynaryjną i stomatologią. W zakresie usług znajdziecie Państwo również: profilaktykę, monitorowanie ciąży i rozród, udzielanie porad dietetycznych i behawioralnych. W placówce ANIVET wykonywane są również szczepienia ochronne psów i kotów.

Lekarze oraz Pethelp z całego serca zapraszają do gabinetów na zabiegi profilaktyczne (szczepienia, odrobaczanie) i rutynowe badania oraz w każdej sytuacji, w której podejrzewają Państwo pogorszenie stanu zdrowia pupila. Sygnałów o chorobie nie warto lekceważyć! Klinika dla zwierząt ANIVET i gabinet ANIMALIS czekają na pacjentów w godzinach podanych powyżej. Możecie Państwo być pewni, że Waszym oddając swoje zwierzęta w ręce tak doświadczonego personelu, zapewniacie im najlepszą opiekę.
Pokaż więcej

Usługi

Usługi dostępne w ramach pakietów PETHELP:
 • - Profilaktyczny przegląd zdrowia
 • - Wizyta w przypadku choroby
 • - Profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom
 • - Odrobaczenie
 • - Szczepienia
 • - Badania laboratoryjne
 • - RTG
 • - USG
 • - Toaleta gruczołów okołoodbytowych
 • - Obcinanie pazurów

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest pakiet weterynaryjny?

  Pakiet weterynaryjny to zbiór określonych usług weterynaryjnych, które są dostępne przez czas aktywności pakietu (12 miesięcy).
  Za pakiet weterynaryjny możesz zapłacić jednorazowo (uzyskując 10% rabatu) lub przez 12 miesięcy w stałej równej kwocie.

 • Dla kogo jest pakiet Pethelp?

  Pakiety są dla psów i kotów w każdym wieku, niezależnie od rasy i stanu zdrowia. Nie ma żadnych ograniczeń dla psa lub kota, żeby posiadał pakiet Pethelp.

 • Czy oferujemy pakiety dla innych zwierząt niż psy czy koty?

  Jeszcze nie, ale pracujemy nad tym, aby stworzyć również pakiety weterynaryjne dla innych gatunków zwierząt.

 • Gdzie mogę skorzystać z pakietu Pethelp?

  Aktualną listę placówek znajdziesz tutaj -> https://pethelp.pl/placowki Jest ich obecnie około 188, ale to nie wszystko. Wciąż rośniemy i do końca 2020 będzie ich 300. Ponadto wyróżnia nas elastyczność  – nie przypisujemy Cię do jednej placówki – możesz korzystać ze wszystkich placówek współpracujących z nami w Polsce. Spis lecznic, do których możesz się udać z pakietem znajduje się w zakładce “Placówki”.

 • Na liście placówek współpracujących z Pethelp nie ma mojej ulubionej. Czy mogę w niej skorzystać z pakietu?

  Tak, ale pamiętaj aby przed taką wizytą skontaktować się z nami (telefonicznie lub mailem) i określić z której placówki weterynaryjnej chcesz skorzystać. Wówczas zadzwonimy do tej placówki i umówimy wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

 • Czy pakiety Pethelp to ubezpieczenie?

  Nie. Pakiety Pethelp możesz oczywiście traktować jak ubezpieczenie dla siebie, na wypadek braku pieniędzy na opłacenie usług weterynaryjnych, ale nie jest to ubezpieczenie.

 • Czym Pethelp różni się od ubezpieczenia?

  Pethelp to bony, które są wymienne na usługi weterynaryjne.  Możesz je kupić przez internet, na platformie kafeteryjnej, otrzymać od swojego pracodawcy lub kupić w sklepie zoologicznym. Bony możesz następnie zrealizować w sieci współpracujących placówek weterynaryjnych.

   

 • Co się dzieje w przypadku, jeśli mamy pakiet, ale potrzebujemy skorzystać z usług poza pakietem?

  Możesz rozliczać się za tą usługę bezpośrednio z lekarzem, poza Pethelp.

 • Co w przypadku śmierci zwierzęcia, które ma wykupiony pakiet Pethelp?

  Prosimy o kontakt z nami na numer 790 277 277 lub adres mailowy kontakt@pethelp.pl. Możesz wówczas zrezygnować z pakietu PETHELP. Zastrzegamy sobie jednak prawo w regulaminie, do przedstawienia przez właściciela zwierzęcia potwierdzenia zgonu zaświadczeniem lekarsko – weterynaryjnym wystawionym przez lekarza weterynarii.

 • Dlaczego warto wybrać Pethelp?

  Główną zaletą Pethelp jest możliwość płacenia za usługi weterynaryjne przez 12 miesięcy, nie ma konieczności wpłaty jednorazowej. Unikasz w ten sposób wysokich kosztów jednorazowych i zapewniasz swojemu pupilowi stały dostęp do opieki weterynaryjnej.
  Co więcej w Pethelp z góry wiesz ile mogą kosztować usługi weterynaryjne dla Twojego pupila.

  Kupując pakiet dostajesz dostęp do naszego programu punktowego, w którym zbierasz punkty, w zamian za to, że dbasz o swojego zwierzaka. Możesz je następnie wymieniać na zniżki
  w sklepach zoologicznych.

  Wdrożyliśmy również system porad online, żebyś mógł się skonsultować z lekarzem weterynarii z dowolnego miejsca na ziemi. Jesteśmy pierwszą w firmą w Polsce, która oferuje pakiety weterynaryjne dla zwierząt domowych.

 • Jak mogę kupić pakiety, jeśli mam kilka zwierząt?

  Po prostu dodaj do swojego koszyka zakupowego kolejny pakiet lub jeśli posiadasz większą liczbę zwierząt (więcej niż 2), wówczas zadzwoń lub napisz do nas na kontakt@pethelp.pl z  prośbą o ofertę dla Twojej czworonożnej rodziny.

Skorzystaj z placówki!
 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!