Univet przychodnia dla zwierzat weterynarz Warszawa

 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!

Dane adresowe:

Godziny otwarcia:

poniedziałek 09:00–18:00
wtorek 09:00–18:00
środa 09:00–18:00
czwartek 09:00–18:00
piątek 09:00–18:00
sobota 09:00–13:00
niedziela Zamknięte

O nas

Lecznica "UNIVET" została założona przez dwóch lekarzy weterynarii Cezarego Ziemeckiego i Pawła Straburzyńskiego w maju 1990 roku. Od tej pory działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.
Lecznica posiada następujące pomieszczenia:

POCZEKALNIĘ Z CZĘŚCIĄ SKLEPOWĄ

W związku z obowiązującą w lecznicy zasadą umawiania się na wizyty poczekalnia jest przewidziana do krótkotrwałego pobytu.
Jest w niej odrębne miejsce na sklep oferujący m.in.:

- diety weterynaryjne,
- preparaty mineralno-witaminowe oraz nutraceutyki,
- środki ochrony p/pchelnej i p/kleszczowej,
- specjalistyczne szampony,
- środki do higieny stomatologicznej.

GABINET INTERNISTYCZNY

Podstawowe miejsce przyjęć pacjentów. Tu odbywa się proces rejestracji, przeprowadzany jest wywiad oraz badanie kliniczne, pobieranie próby do badań dodatkowych, stawiana jest wstępna lub ostateczna diagnoza oraz wdrażane jest leczenie.

GABINET DIAGNOSTYCZNY Z APARATURĄ MEDYCZNĄ

W zależności od wyników badania klinicznego i ewentualnych badań dodatkowych, doktor może wykonać RTG określonych obszarów ciała pacjentów, przeprowadzić kompleksową diagnostykę USG, w tym echo serca . Aparat diagnostyczny do badania morfologii krwi.

SALĘ OPERACYJNĄ

Wykonuje się w niej planowane, jak i nagłe zabiegi operacyjne, w zakresie tak zwanej chirurgii miękkiej oraz ortopedycznej, obejmującej repozycję złamań, chirurgię kręgosłupa, operacje dysplazji stawu biodrowego lub łokciowego. Oprócz tego przeprowadzane są zabiegi kastracji i sterylizacji. Oczywiście powyższy opis nie wyczerpuje całego katalogu wykonywanych zabiegów.

ANEKS ZABIEGOWY

Część lecznicy służąca do przeprowadzania zabiegów stomatologicznych (ekstrakcje, usuwanie kamienia nazębnego itp.), a także do przetrzymywania w klatkach pacjentów po zabiegach operacyjnych. Podawana jest tu kroplówka i w razie konieczności tlen w celu łagodzenia skutków narkozy i zabiegu operacyjnego.
Pokaż więcej

Usługi

Usługi dostępne w ramach pakietów PETHELP:
 • - Profilaktyczny przegląd zdrowia
 • - Wizyta w przypadku choroby
 • - Profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom
 • - Odrobaczenie
 • - Szczepienia
 • - Badania laboratoryjne
 • - RTG
 • - USG
 • - Toaleta gruczołów okołoodbytowych
 • - Obcinanie pazurów

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest pakiet medyczny PETHELP?

  To zbiór określonych usług weterynaryjnych, które są dostępne przez czas aktywności pakietu (12 miesięcy).
  Za pakiet PETELP możesz zapłacić jednorazowo (uzyskując 10% rabatu) lub przez 12 miesięcy w stałej równej kwocie.

 • Dlaczego warto wybrać PETHELP?

  Główną zaletą PETHELP jest możliwość płacenia za usługi weterynaryjne przez 12 miesięcy lub opłata jednorazowa z 10% zniżką. Wybierając płatność miesięczną rozkładasz swoją płatność na dogodne kwoty, które można porównać do opłaty jak za Internet. Dzięki pakietowi zapewniasz swojemu pupilowi stały dostęp do opieki weterynaryjnej.

  Kupując pakiet dostajesz dostęp do naszego programu punktowego, w którym zbierasz punkty, w zamian za to, że dbasz o swojego zwierzaka. Możesz je następnie wymieniać na zniżki w wybranych sklepach zoologicznych.

  Wdrożyliśmy również system porad online, żebyś mógł się skonsultować z lekarzem weterynarii z dowolnego miejsca na ziemi. Jesteśmy pierwszą w firmą w Polsce, która oferuje pakiety weterynaryjne dla zwierząt domowych.

 • Dla kogo jest pakiet PETHELP?

  Pakiety są dla psów i kotów w każdym wieku, niezależnie od rasy i stanu zdrowia. Nie ma żadnych ograniczeń dla psa lub kota, żeby posiadał pakiet PETHELP.

 • Gdzie mogę skorzystać z pakietu PETHELP?

  Aktualną listę placówek znajdziesz tutaj -> https://pethelp.pl/placowki Jest ich obecnie ponad 200, ale to nie wszystko. Ponadto wyróżnia nas elastyczność  – nie przypisujemy Cię do jednej placówki – możesz korzystać ze wszystkich placówek współpracujących z nami w Polsce. Spis lecznic, do których możesz się udać z pakietem znajduje się w zakładce “Placówki”.

 • Jak mogę kupić pakiety, jeśli mam kilka zwierząt?

  Po prostu dodaj do swojego koszyka zakupowego kolejny pakiet lub jeśli posiadasz większą liczbę zwierząt (więcej niż 2), wówczas zadzwoń lub napisz do nas na kontakt@pethelp.pl z  prośbą o ofertę dla Twojej czworonożnej rodziny. Z pewnością dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

 • Czy oferujemy pakiety dla innych zwierząt niż psy czy koty?

  Jeszcze nie, ale pracujemy nad tym, aby stworzyć również pakiety weterynaryjne dla innych gatunków zwierząt.

 • Czy pakiety PETHELP to ubezpieczenie?

  Nie. Pakiety PETHELP to opieka medyczna dla Twojego pupila, w ramach której nie wchodzą usługi z zakresu ubezpieczenia. Natomiast w pakietach dostępna jest wizyta w przypadku choroby oraz porada online.

 • Co się dzieje w przypadku, jeśli mamy pakiet, ale potrzebujemy skorzystać z usług poza pakietem?

  Usługi wykonane w placówce weterynaryjnej, które nie wchodzą w skład pakietu PETHELP klient bezpośrednio rozlicza z weterynarzem.

 • Co w przypadku śmierci zwierzęcia, które ma wykupiony pakiet PETHELP?

  Prosimy o kontakt z nami na numer 790 277 277 lub adres mailowy kontakt@pethelp.pl. Możesz wówczas zrezygnować z pakietu PETHELP. Zastrzegamy sobie jednak prawo w regulaminie, do przedstawienia przez właściciela zwierzęcia potwierdzenia zgonu zaświadczeniem lekarsko – weterynaryjnym wystawionym przez lekarza weterynarii.

Skorzystaj z placówki!
 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!