Czy zwierzak potrzebuje CV, żeby znaleźć stały dom?

Nie zawsze ale w pewnych przypadkach, na pewno nie zaszkodzi. Firma 8Bit – Games Industry Recruitment na co dzień zajmująca się rekrutacjami podzieliła się z nami swoimi “must have” w kwestii adopcji na odległość.

Można śmiało stwierdzić, że nieczęsto spotyka się tak kreatywną, a przy tym petfriendly firmę jak własnie 8bit – Games Industry Recruitment. Kreatywność oczywiście płynie ze źródła rekrutowanych kandydatów, którzy są twórcami gier, natomiast ogromne serce do zwierzaków jest nieodłączną częścią pracowników 8bit – Games.

Sami o sobie mówią następująco:

“Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która łączy utalentowane twórczynie i twórców gier z topowymi studiami na całym świecie. Szukasz swojej pierwszej lub kolejnej pracy w branży gier, a może jesteś po drugiej stronie gamedevowej barykady i zatrudniasz ludzi? Jesteśmy dobrym adresem w każdej z tych sytuacji. Dla wielu osób w branży jesteśmy też “tymi od zwierzątek” i to prawda. Poza gamedevowym światem, zwierzęta, zwłaszcza te, które jeszcze szukają swoich ludzi, są naszym oczkiem w głowie. Pomagamy im materialnie, poprzez wirtualne adopcje, prowadzenie domów tymczasowych oraz wolontariat i promujemy świadomą adopcję bezdomniaków w naszych sieciach kontaktów.”

Poniżej zamieszczamy nadesłany przykład wspomnianego wcześniej “adopcyjnego CV”. Znajdą się również zdjęcia z adopcji zwierzaków przez pracowników, wolontariatu i ich codzienność w pracy z milusińskimi.

 

 

 

 

 

 

Bardzo dziękujemy 8Bit – Games Industry Recruitment za podzielenie się z nami nowatorską misją i zdjęciami. Mamy nadzieje, że działania te sprawią, że nawet ci z najbardziej “ubogim CV” znajdą swój stały, kochający dom.