Gdzie zrealizujesz usługi?
Pakiety PETHELP, w wybranych placówkach weterynaryjnych (lista)
Ubezpieczenie PETHELP+, w dowolnej placówce weterynaryjnej

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest PETHELP?

  Pakiet PETHELP jest bonem (voucherem) wielokrotnego użytku, który jest wymienny na konkretne usługi bądź towary wymienione w jego opisie w placówkach współpracujących z PETHELP. Bon ma postać wirtualną. Nie musisz przedstawiać go w placówce przed wizytą, wystarczy że podasz numer mikroczip zwierzęcia lub swój adres email na który założyłeś konto w PETHELP. Za pakiet (bon) możesz zapłacić jednorazowo (uzyskując 5% rabatu) lub płatność rozłożyć na 12 miesięcy, płacąc co miesiąc stałą, równą kwotę.

 • Dlaczego warto wybrać PETHELP?

  Pakiet PETHELP pomaga zadbać o profilaktykę i pielęgnację, czyli regularne wizyty u lekarza weterynarii, dzięki czemu jesteś w stanie zadbać o długie i zdrowie życie pupila oraz przeciwdziałać potencjalnym chorobom. Dobierając pakiet odpowiedni do rasy, wieku i stanu zdrowia Twojego pupila koszt profilaktyki i pielęgnacji staje się dla Ciebie łatwiej przewidywalny a przez możliwość rozłożenia płatności aż na 12 części daje Ci większy komfort finansowy niż ponoszenie nagłych i niespodziewanych wydatków. PETHELP to również platforma rabatowa dla klientów, gdzie znajdziesz zniżki na niemal wszystko czego potrzebuje Twój pupil. Nasi konsultanci będą stanowić dla Ciebie dodatkowe wsparcie, np. pomagając znaleźć placówkę weterynaryjną mogącą pomóc Twojemu podopiecznemu.

 • Dla kogo jest PETHELP

  PETHELP jest dla psów i kotów w każdym wieku, niezależnie od rasy i stanu zdrowia. Nie ma żadnych ograniczeń dla psa lub kota.

 • Gdzie mogę skorzystać z PETHELP?

  Aktualną listę placówek znajdziesz tutaj -> https://pethelp.pl/placowki Jest ich obecnie ponad 685, ale to nie wszystko.

 • Jak mogę kupić PETHELP jeśli mam kilka zwierząt?

  Po prostu dodaj do swojego koszyka zakupowego kolejny pakiet (bon) lub jeśli posiadasz większą liczbę zwierząt (więcej niż 2), wówczas zadzwoń lub napisz do nas na kontakt@pethelp.pl z prośbą o ofertę dla Twojej czworonożnej rodziny. Z pewnością dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

 • Czym różni się PETHELP od ubezpieczenia?

  Ubezpieczenie ze swojej natury pokrywa koszty nieszczęśliwych zdarzeń, takich jak nagłe zachorowanie lub wypadek. Pomaga w sytuacji nieszczęśliwych zdarzeń, ale nie pomaga im zapobiegać. Nie można z niego skorzystać dla celów profilaktyki i opieki nad zwierzęciem, nie oferuje pomocy i wsparcia gdy nie doszło jeszcze do tzw. „zdarzenia ubezpieczeniowego”, którym najczęściej jest wypadek, nagłe zachorowanie lub śmierć.

 • Czy ceny za pakiety PETHELP przekładają się wprost na ceny usług w placówkach współpracujących z PETHELP?

  Nie. Cena dotyczy kwoty jaką klient płaci za cały pakiet, bo taką formę ma pakiet PETHELP i jest skalkulowana przez PETHELP w oparciu o wiele różnych czynników. Nie jest ona efektem narzucenia współpracującym placówkom określonych cen lub ich unifikacji. Tym bardziej, nie wymagamy od współpracujących placówek stosowania jakichkolwiek narzuconych cen do usług świadczonych naszym klientom poza pakietem. W naszych materiałach nie podajemy ani cenników poszczególnych placówek ani ustalonych z PETHELP stawek rozliczeniowych za poszczególne usługi.

 • Czy PETHELP świadczy usługi weterynaryjne?

  Nie. PETHELP nie świadczy usług weterynaryjnych. W świetle obowiązujących przepisów taką usługę mogą świadczyć jedynie lekarze weterynarii działający w ramach zakładu leczniczego dla zwierząt.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas!