Gdzie zrealizujesz usługi?
Pakiety PETHELP, w wybranych placówkach weterynaryjnych (lista)
Ubezpieczenie PETHELP+, w dowolnej placówce weterynaryjnej

Nasza misja:

Upowszechniamy profilaktykę weterynaryjną

Jak realizujemy naszą misję?

Dla dobra zwierząt

Zdrowie zwierząt jest dla nas priorytetem

 • Oferujemy pakiety weterynaryjne dla psów i kotów
 • Organizujemy Ogólnopolski Przegląd Zdrowia psów i kotów
 • Edukujemy opiekunów zwierząt - zobacz nasze ebooki: ebook.pethelp.pl

Dla wygody właścicieli

Jesteśmy po to, aby wspierać

 • Przygotowaliśmy panel Klienta, gdzie masz wgląd w dokumentację medyczną Twojego pupila
 • W ramach jednej miesięcznej opłaty otrzymujesz dostęp do kompleksowej opieki weterynaryjnej (pakiety + ubezpieczenie)

Dla firm i pracowników

Dostarczamy kompleksowe rozwiązanie

 • PETHELP to unikalny benefit pracowniczy
 • Organizujemy eventy typu PetDay
 • Organizujemy edukacyjne webinary dla pracowników
 • Tworzymy w firmach Klub Zwierzaka

Jesteśmy z Wami od 2018 roku

6 lat

realizacji misji upowszechnienia profilaktyki

Ponad 600 placówek

weterynaryjnych zrzeszonych w naszym programie

Dziesiątki firm

które wdrożyły nasz benefit pracowniczy

Tysiące zwierząt

pod naszą opieką

Nasz zespół

PETHELP tworzą miłośnicy zwierząt, którzy wierzą, że opieka weterynaryjna
może być w zasięgu każdego i charakteryzować się najwyższą jakością

CEO Pethelp

Sławek Wiatr

Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Założyciel i pomysłodawca PETHELP. Zanim założył PETHELP, pracował w Play, gdzie przez 7 lat przeszedł ścieżkę rozwoju od specjalisty do  managera. Od ponad 6 lat integruje rynek weterynaryjny w sieć PETHELP, której wiodącą usługą jest są pakiety weterynaryjne w formie benefitu pracowniczego oraz ubezpieczenie dla zwierząt domowych.

Nasze działy

Nasi szczęśliwi klienci

Ewa Karch

03.03.2023

Jestem bardzo zadowolona z usług Pethelp, wizyty w dogodnych terminach, fachowa obsługa, polecam!

Wiktoria Jaszczuk

03.03.2023

Ilość placówek współpracujcych jest imponująca, zakres pakietu w porównaniu do ceny również zaskakuje. POLECAM!

Kamil Suchy

01.03.2023

Specjalisci odpowiedzieli na szereg naszych pytań odnośnie szczepień, odrobaczania czy też czipowania i zadbali o psiaka w najlepszy mozliwy sposob.

Artur Adamiec

05.03.2023

Kochani dzięki waszemu działaniu i namówieniu mnie na dodatkowe badanie USG przez lekarza uratowaliśmy życie pupila. Tydzień po badaniu na którym okazało się ze coś wyrosło na śledzionie mieliśmy operacje. Wszystko skończyło się dobrze. Dziękuję.

Kamila Kl

24.02.2023

Pethelp to cudowny pomysł!❤️ Uważam że dzięki nim dużo więcej zwierzaków będzie miało profesjonalne wsparcie weterynaryjne. Sama korzystam z ich usług razem z Baltazarem. ?

Agnieszka Magdalena

02.03.2023

Jestem bardzo szczęśliwa, że w tak wspaniały pomysł możemy pomagac swoim pupilom:-) Dziekuje Pethelp:-)

Kasia Gielar

24.02.2023

JA i moja "mamcia" jesteśmy bardzoooo zadowoleni z PETHELP :) bardzo o mnie dbają mam w pakiecie duuuużooo różnych zabiegów jak obcinanie pazurków albo czyszczenie uszków :) DZIEKUJEMY PETHELP ❤️?? Pozdrawiam Lucky i moja mama :)

Daniel Muszka

22.02.2023

PETHELP jest w firmie od roku i jestem mega pozytywnie zaskoczony. Ilość dostępnych badań i usług jest dla mnie idealna. PETHELP współpracuje z najlepszym weterynarzem w moim mieście co jest dodatkowym atutem. Ja i mój pupil jesteśmy zadowoleni ;)

Malwina Olesińska

28.02.2023

Zdrowy pies to pies szczęśliwy, a jak pies szczęśliwy to i właściciel. Pethelp świetnie się sprawdza w regularnej kontroli psa. Dzięki systematycznej płatności, kieszeń tak nie boli podczas wizyt :)

4.9

według 74 opinii naszych klientów z

Jesteśmy doceniani

Dofinansowanie opieki weterynaryjnej może pomóc przyciągnąć do firmy pracowników, którzy troszczą się o swoje zwierzęta, a firma buduje pozytywny wizerunek.

Rossmann – jako jedna z pierwszych firm w Polsce – wprowadził benefit dla pracowników, którzy mają psy i koty - PETHELP.

PETHELP i Europa Ubezpieczenia ruszają z ubezpieczeniami dla psów i kotów.

Pakiety medyczne dla zwierząt podbijają serca właścicieli czworonogów.

Polski start-up podbija rynek pakietami weterynaryjnymi dla psów i kotów.

Opinie lekarzy weterynarii

Dr n. wet. Adrian Janiszewski

Pakiety PETHELP to świetna propozycja dla świadomych opiekunów zwierząt. Nie tylko ułatwiają współpracę z lekarzami weterynarii, ale też wspomagają dbałość o profilaktykę. Z perspektywy Szpitala Weterynaryjnego AMVET, współpraca z PETHELP to czysta przyjemność, zarówno w codziennej działalności, jak i w ramach wszelkich inicjatyw edukacyjnych.

Lekarz weterynarii Katarzyna Szulc

Uważam, że PETHELP to wspaniałe rozwiązanie. Każdy właściciel powinien świadomie korzystać z takich form zapewnienia profilaktyki dla zwierząt. Ułatwiłoby to pracę lekarza, jeśli chodzi o wybranie indywidualnego postępowania terapeutycznego dla pacjenta, tym samym szybszą diagnostykę, postawienie diagnozy i wyleczenie pacjenta :) To pozowała na osiągnięcie obustronnej satysfakcji. Nie od dziś wiemy ,,że lepiej zapobiegać niż leczyć” na wczesnym etapie choroby możemy wiele wykryć i przyspieszyć cały proces leczenia, dlatego systematyczne wizyty u lekarza weterynarii pozwalają uratować nasze czworonogi przed poważniejszymi dolegliwościami i chorobami w przyszłości. Profilaktyka ma kluczowe znaczenie w utrzymywaniu dobrostanu zwierząt. Każdy odpowiedzialny i świadomy opiekun powinien regularnie konsultować jego stan zdrowia z lekarzem weterynarii.

Lekarz weterynarii Radosław Kloryga

Współpracujemy z PETHELP już od kilku miesięcy. Obsługiwanie pacjentów z pakietem usług weterynaryjnych jest niezwykle proste. Zakres usług jest szeroki, a opiekunowie zadowoleni, że dzięki PETHELP, znacząco obniżyły im się wydatki związane z czworonogiem. Rozliczanie klienta nie nastręcza recepcji żadnych problemów i nie angażuje ich czasowo. Polecamy każdej lecznicy! Profilaktyka w zdrowiu psów to klucz do ich dłuższego życia. Podobnie jak u ludzi, profilaktyka szczepienna, regularne badania krwi, moczu czy kału, pozwalają nam wykryć chorobę już na wczesnym stadium. Dzięki temu leczenie jest efektywniejsze. Dajemy zwierzakowi większe szanse na powrót do zdrowia i dłuższego, komfortowego życia. Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Lekarz weterynarii specjalista radiolog Marzena Szczygieł

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pethelp. Pacjenci VETMEDICA s.c również chwalą sobie możliwość korzystania z pakietów medycznych. Polecam współpracę z Pethelp.

Lekarz weterynarii Michał Skolik

Wspaniały pomysł. Współpracujemy z Pethelp. Właściciele zwierząt przychodzą z wykupionymi pakietami medycznymi i są bardzo zadowoleni z usługi.

Lekarz weterynarii M. Katarzyna Trojanowska

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Pethelp. W Polsce brakuje tego typu rozwiązań a są przecież potrzebne i dlatego zdecydowaliśmy się spróbować na samym początku istnienia. Właściciele pacjentów mają większa swobodę, nie obawiają się dużych kosztów a my jesteśmy zadowoleni z rzetelności we współpracy z Pethelp, no i płatności są zawsze na czas.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam kontakt do siebie, a przedstawimy Ci pełną ofertę PETHELP

Napisz do nas

  Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Pethelp. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Porozmawiaj z nami

  Piotr Serafin

  Head of Sales