Naszą misją jest podniesienie jakości życia zwierząt domowych

A wizją - świat, w którym zwierzęta domowe mają nieograniczony dostęp do opieki weterynaryjnej

Section background

Dla dobra zwierząt

Każdy troskliwy właściciel psa czy kota wie doskonale, że posiadanie w domu zwierzaka, wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale również z licznymi obowiązkami. Bo przecież, zwierzęta, podobnie jak ludzie, również chorują, starzeją się, cierpią. Dlatego bycie dobrym opiekunem czworonoga, to duża odpowiedzialność, a co się z tym wiąże – także niemały wydatek. PETHELP pozwala zadbać Ci o zdrowie Twojego Pupila!

Section background

Dla wygody właścicieli

Zdajemy sobie sprawę, jakim stresem dla każdego domownika jest choroba ich pupila. Doskonale wiemy też, jak kosztowne bywa ich leczenie. Właśnie na wypadek tych trudnych, a przecież nieuniknionych - sytuacji, chcemy podać Ci pomocną dłoń. Dostarczamy i pracujemy nad rozwiązaniami, które zmieniają świat na przyjazny zwierzętom i ich zdrowiu.

Zespół PETHELP

Miłośnicy zwierząt, którzy wierzą, że opieka weterynaryjna może być w zasięgu każdego i charakteryzować się najwyższą jakością

Sławomir Wiatr

CEO, Co-founder

slawomir.wiatr@pethelp.pl 

Piotr Serafin

Head of Sales

piotr.serafin@pethelp.pl

Anna Linek

Country General Manager

anna.linek@pethelp.pl

Zuzanna Radwańska

Business Development Manager (Veterinarian)

zuzanna.radwanska@pethelp.pl

Karolina Ciesielska

Veterinary consultant (Veterinarian)

karolina.ciesielska@pethelp.pl

Zofia Krajewska

Veterinary consultant (Veterinarian)

zofia.krajewska@pethelp.pl

Artur Kurowski

Regional Manager (Veterinarian)

artur.kurowski@pethelp.pl

Anna Kosakowska

Key Account Manager

anna.kosakowska@pethelp.pl

Konrad Borkowski

Business Development Manager

konrad.borkowski@pethelp.pl

Łukasz Zawadzki

eCommerce & UX Partner

Paweł Wróbel

IT

Joanna Moskwa

Billing & Collections Manager

joanna.moskwa@pethelp.pl

Katarzyna Andrzejewska

Customer Experience Manager

katarzyna.andrzejewska@pethelp.pl

Weronika Gut

Customer Experience Specialist

weronika.gut@pethelp.pl

Klaudia Łuczak

Collections Specialist

klaudia.luczak@pethelp.pl

Vicky Zych

Pet Care Manager

vicky.zych@pethelp.pl