Weterynaria przyszłości - dołącz do nas!

Rejestracja

Opinie lekarzy weterynarii

Lekarz weterynarii
M. Katarzyna Trojanowska

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Pethelp. W Polsce brakuje tego typu rozwiązań a są przecież potrzebne i dlatego zdecydowaliśmy się spróbować na samym początku istnienia. Właściciele pacjentów mają większa swobodę, nie obawiają się dużych kosztów a my jesteśmy zadowoleni z rzetelności we współpracy z Pethelp, no i płatności są zawsze na czas.

Lekarz weterynarii specjalista radiolog
Marzena Szczygieł

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pethelp. Pacjenci VETMEDICA s.c również chwalą sobie możliwość korzystania z pakietów medycznych. Polecam współpracę z Pethelp.

Lekarz weterynarii
Michał Skolik

Wspaniały pomysł. Współpracujemy z Pethelp. Właściciele zwierząt przychodzą z wykupionymi pakietami medycznymi i są bardzo zadowoleni z usługi.

Lekarz weterynarii
Kajetan Radajewski

Jestem zadowolony ze współpracy z Pethelp. Są rzetelni, uczciwi, widać, że współpraca z lekarzami jest dla nich ważna, w przypadku problemów szybko się kontaktują i wyjaśniają sprawy. Moi klienci również chwalą sobie możliwość korzystania z pakietów medycznych.

Lekarz weterynarii
Joanna Skrzypińska

Współpracuję z Pethelp i chwalę sobie to rozwiązanie. Klienci często pytali o możliwość skorzystania z pakietu medycznego, więc zdecydowałam się dołączyć do tego projektu. Opiekunowie zwierząt są zadowoleni, a pacjenci częściej pojawiają się w gabinecie i mają zapewnioną odpowiednią profilaktykę. Warunki współpracy są przejrzyste i ustalane na samym początku. Fajnie, że razem możemy dbać o zdrowie zwierzaków.

Lekarz weterynarii
Joanna Pytloch

Pakiety weterynaryjne Pethelp to świetny pomysł. Moi pacjenci chętnie z nich korzystają, a regularna profilaktyka to podstawa. System rozliczeń jest prosty. W przypadku pytań zespół Pethelp zawsze chętnie udzieli pomocy. Jestem zadowolona ze współpracy.

Lekarz weterynarii
Agnieszka Szmidt

Pethelp z pakietami medycznymi dla zwierząt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów. Jest to bardzo pomocne narzędzie, zwłaszcza dla osób, których zwierzęta są częstymi pacjentami w placówkach weterynaryjnych. Rozwiązania przyjęte przez Pethelp są innowacyjne, a w konsekwencji jeszcze nieidealnie zorganizowane, niemniej system funkcjonuje już bardzo dobrze i jest mało uciążliwy dla lekarza, a bardzo pomocny dla klienta. Polecam!

Lekarz weterynarii
Monika Tracz

Z perspektywy lekarza - jasne warunki współpracy, łatwe logowanie. Mam wrażenie, że właściciele zwierząt, którzy decydują się na pakiety Pethelp, są bardziej świadomi potrzeby profilaktyki, czują komfort finansowy. Dla mnie te wizyty, to czysta przyjemność. Osobiście polecam.

Lekarz weterynarii
Andrzej Mastalerz

W mojej ocenia Pethelp jest doskonałym rozwiązaniem dla właściciela zwierzaka . Jest dla opiekunów którzy myślą o zabezpieczaniu swojego pupila przed chorobami zakaźnymi i pasożytniczymi. Jest dla opiekunów którzy oczekują iż współpraca z Pethelp przyniesie korzyści. Pacjenci którzy korzystają z pakietu są bardzo zadowoli ze wspaniałej formy opieki medycznej. Forma finansowania opieki medycznej jest prosta i przejrzysta.

Korzyści z współpracy

Regularne wizyty kontrolne

Tylko 37% psów i 25% kotów jest medykalizowanych, co wynika głównie z niskiej świadomości na temat profilaktyki wśród właścicieli zwierząt oraz odkładnia wizyty z powodu braku pieniędzy lub innych wydatków. Pakiety PETHELP dzięki stosunkowo niewielkiej opłacie miesięcznej niwelują barierę finansową w dostępie do usług weterynaryjnych, dzięki czemu większa liczba posiadaczy zwierząt może regularnie odwiedzać lekarza weterynarii.

Pomożesz większej liczbie zwierząt

Wraz ze zniwelowaniem bariery cenowej w dostępie do usług weterynaryjnych, większa liczba zwierząt korzysta z opieki weterynaryjnej. Współpracując z PETHELP wspierasz również osoby adoptujące zwierzęta ze schroniska. To wszystko za sprawą Programu Wsparcia Adopcji, w ramach którego każdy, kto adoptuje ze schroniska psa lub kota, otrzyma atrakcyjną zniżkę na pakiet weterynaryjny PETHELP. Nic nie tracisz, bo to PETHELP bierze na siebie koszty zniżek, a Ty zyskujesz wspierając projekt z misją społeczną!

Innowacyjne usługi oraz marketplace

Nawiązując współpracę z nami, otrzymujesz dostęp do panelu w którym znajdziesz m. in. sklep internetowy, gdzie zamówisz specjalistyczną karmę dla swoich pacjentów w cenach niższych nawet o 15% względem cen internetowych i to z bezpośrednią dostawą do domu Klienta. Oprócz tego czeka na Ciebie program zniżek, w którym możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów na sprzęt medyczny, akcesoria do wyposażenia placówki oraz wiele innych produktów z branży weterynaryjnej czy też innowacyjnych usług, np. rezerwacji wizyt online.

Zobacz ile placówek jest juz z nami:

Współpracujemy z liderami
rynku weterynaryjnego i zoologicznego

Zarejestruj się lub skontaktuj z naszym przedstawicielem

Anna Linek

Key Account Manager

tel. 790 277 248

Zarejestruj się

Najczęściej zadawane pytania:

Czym jest pakiet weterynaryjny PETHELP?

To zbiór określonych usług weterynaryjnych, które są dostępne przez czas aktywności pakietu (12 miesięcy). Klient płaci za pakiet jednorazowo (uzyskując 5% rabatu) lub przez 12 miesięcy w stałej równej kwocie. Pakiety są dla psów i kotów w każdym wieku, niezależnie od rasy i stanu zdrowia.

Czy zostaną mi narzucone standardy obsługi klienta oraz cennik?

Nie. Szanujemy Twój "warsztat" oraz doświadczenie i absolutnie nie narzucamy Ci standardów czy cennika. Nie ingerujemy również w preparaty czy ordynowane leki. To Ty jesteś szefem w swojej placówce i nie chcemy tego zmieniać. Dostosowujemy się do Twojego cennika jeśli jest to w naszym zasięgu. Zależy nam na elastycznej współpracy i partnerskich zasadach.

Na jaki czas podpisuję umowę i czy jest ona na wyłączność?

Umowę zawieramy na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie, bez żadnych kar czy zakazów konkurencji. Wierzymy w wolny rynek i konkurencję opartą o zdrowe i uczciwe zasady.
Okres wypowiedzenia umowy wynosi 1 miesiąc.

Jak wygląda przykładowa wizyta klienta i z jakiego systemu będę korzystał?

Jesteśmy zintegrowani z Kliniką XP, ale możesz również korzystać z naszego autorskiego i bardzo prostego panelu lekarza. W obu przypadkach przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie.
Klienta możesz odszukać po wpisaniu jego adresu e-mail, na który została zarejestrowana przez niego usługa. Po wyszukaniu pacjenta pojawi się lista usług, jaką Klient ma do zrealizowania. Oznaczasz wykonane usługi, zapisujesz wizytę. To wszystko, a my każdego 1 dnia miesiąca wyślemy do Ciebie zestawienie zrealizowanych przez Ciebie usług, za które zapłacimy Ci w ciągu maksymalnie 7 dni.