Weterynaria przyszłości - dołącz do nas!

Rejestracja

Opinie lekarzy weterynarii

Lekarz weterynarii
M. Katarzyna Trojanowska

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Pethelp. W Polsce brakuje tego typu rozwiązań a są przecież potrzebne i dlatego zdecydowaliśmy się spróbować na samym początku istnienia. Właściciele pacjentów mają większa swobodę, nie obawiają się dużych kosztów a my jesteśmy zadowoleni z rzetelności we współpracy z Pethelp, no i płatności są zawsze na czas.

Lekarz weterynarii specjalista radiolog
Marzena Szczygieł

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pethelp. Pacjenci VETMEDICA s.c również chwalą sobie możliwość korzystania z pakietów medycznych. Polecam współpracę z Pethelp.

Lekarz weterynarii
Michał Skolik

Wspaniały pomysł. Współpracujemy z Pethelp. Właściciele zwierząt przychodzą z wykupionymi pakietami medycznymi i są bardzo zadowoleni z usługi.

Lekarz weterynarii
Kajetan Radajewski

Jestem zadowolony ze współpracy z Pethelp. Są rzetelni, uczciwi, widać, że współpraca z lekarzami jest dla nich ważna, w przypadku problemów szybko się kontaktują i wyjaśniają sprawy. Moi klienci również chwalą sobie możliwość korzystania z pakietów medycznych.

Lekarz weterynarii
Andrzej Mastalerz

W mojej ocenia Pethelp jest doskonałym rozwiązaniem dla właściciela zwierzaka . Jest dla opiekunów którzy myślą o zabezpieczaniu swojego pupila przed chorobami zakaźnymi i pasożytniczymi. Jest dla opiekunów którzy oczekują iż współpraca z Pethelp przyniesie korzyści. Pacjenci którzy korzystają z pakietu są bardzo zadowoli ze wspaniałej formy opieki medycznej. Forma finansowania opieki medycznej jest prosta i przejrzysta.

Korzyści z współpracy

Regularne wizyty kontrolne

Tylko 37% psów i 25% kotów jest medykalizowanych, co wynika głównie z niskiej świadomości na temat profilaktyki wśród właścicieli zwierząt oraz odkładnia wizyty z powodu braku pieniędzy lub innych wydatków. Pakiety PETHELP dzięki stosunkowo niewielkiej opłacie miesięcznej niwelują barierę finansową w dostępie do usług weterynaryjnych, dzięki czemu większa liczba posiadaczy zwierząt może regularnie odwiedzać lekarza weterynarii.

Pomożesz większej liczbie zwierząt

Wraz ze zniwelowaniem bariery cenowej w dostępie do usług weterynaryjnych, większa liczba zwierząt korzysta z opieki weterynaryjnej. Współpracując z PETHELP wspierasz również osoby adoptujące zwierzęta ze schroniska. To wszystko za sprawą Programu Wsparcia Adopcji, w ramach którego każdy, kto adoptuje ze schroniska psa lub kota, otrzyma atrakcyjną zniżkę na pakiet weterynaryjny PETHELP. Nic nie tracisz, bo to PETHELP bierze na siebie koszty zniżek, a Ty zyskujesz wspierając projekt z misją społeczną!

Innowacyjne usługi oraz marketplace

Nawiązując współpracę z nami, otrzymujesz dostęp do panelu w którym znajdziesz m. in. sklep internetowy, gdzie zamówisz specjalistyczną karmę dla swoich pacjentów w cenach niższych nawet o 15% względem cen internetowych i to z bezpośrednią dostawą do domu Klienta. Oprócz tego czeka na Ciebie program zniżek, w którym możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów na sprzęt medyczny, akcesoria do wyposażenia placówki oraz wiele innych produktów z branży weterynaryjnej czy też innowacyjnych usług, np. rezerwacji wizyt online.

Zobacz ile placówek jest juz z nami:

Współpracujemy z liderami
rynku weterynaryjnego i zoologicznego

Zarejestruj się lub skontaktuj z naszym przedstawicielem

Anna Linek

Key Account Manager

tel. 790 277 248

Zarejestruj się

Najczęściej zadawane pytania:

Czym jest pakiet weterynaryjny PETHELP?

To zbiór określonych usług weterynaryjnych, które są dostępne przez czas aktywności pakietu (12 miesięcy). Klient płaci za pakiet jednorazowo (uzyskując 5% rabatu) lub przez 12 miesięcy w stałej równej kwocie. Pakiety są dla psów i kotów w każdym wieku, niezależnie od rasy i stanu zdrowia.

Czy zostaną mi narzucone standardy obsługi klienta oraz cennik?

Nie. Szanujemy Twój "warsztat" oraz doświadczenie i absolutnie nie narzucamy Ci standardów czy cennika. Nie ingerujemy również w preparaty czy ordynowane leki. To Ty jesteś szefem w swojej placówce i nie chcemy tego zmieniać. Dostosowujemy się do Twojego cennika jeśli jest to w naszym zasięgu. Zależy nam na elastycznej współpracy i partnerskich zasadach.

Na jaki czas podpisuję umowę i czy jest ona na wyłączność?

Umowę zawieramy na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie, bez żadnych kar czy zakazów konkurencji. Wierzymy w wolny rynek i konkurencję opartą o zdrowe i uczciwe zasady.
Okres wypowiedzenia umowy wynosi 1 miesiąc.

Jak wygląda przykładowa wizyta klienta i z jakiego systemu będę korzystał?

Jesteśmy zintegrowani z Kliniką XP, ale możesz również korzystać z naszego autorskiego i bardzo prostego panelu lekarza. W obu przypadkach przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie.
Klienta możesz odszukać po wpisaniu jego adresu e-mail, na który została zarejestrowana przez niego usługa. Po wyszukaniu pacjenta pojawi się lista usług, jaką Klient ma do zrealizowania. Oznaczasz wykonane usługi, zapisujesz wizytę. To wszystko, a my każdego 1 dnia miesiąca wyślemy do Ciebie zestawienie zrealizowanych przez Ciebie usług, za które zapłacimy Ci w ciągu maksymalnie 7 dni.