Ubezpieczenie psa lub kota + pakiet weterynaryjny❓ wejdź TUTAJ 🔥

Weterynaria przyszłości - dołącz do nas!

Rejestracja

Opinie lekarzy weterynarii

Dr n. wet.
Adrian Janiszewski

Pakiety PETHELP to świetna propozycja dla świadomych opiekunów zwierząt. Nie tylko ułatwiają współpracę z lekarzami weterynarii, ale też wspomagają dbałość o profilaktykę. Z perspektywy Szpitala Weterynaryjnego AMVET, współpraca z PETHELP to czysta przyjemność, zarówno w codziennej działalności, jak i w ramach wszelkich inicjatyw edukacyjnych

Lekarz weterynarii
Katarzyna Szulc

Uważam, że PETHELP to wspaniałe rozwiązanie. Każdy właściciel powinien świadomie korzystać z takich form zapewnienia profilaktyki dla zwierząt. Ułatwiłoby to pracę lekarza, jeśli chodzi o wybranie indywidualnego postępowania terapeutycznego dla pacjenta, tym samym szybszą diagnostykę, postawienie diagnozy i wyleczenie pacjenta :) To pozowała na osiągnięcie obustronnej satysfakcji. Nie od dziś wiemy ,,że lepiej zapobiegać niż leczyć” na wczesnym etapie choroby możemy wiele wykryć i przyspieszyć cały proces leczenia, dlatego systematyczne wizyty u lekarza weterynarii pozwalają uratować nasze czworonogi przed poważniejszymi dolegliwościami i chorobami w przyszłości. Profilaktyka ma kluczowe znaczenie w utrzymywaniu dobrostanu zwierząt. Każdy odpowiedzialny i świadomy opiekun powinien regularnie konsultować jego stan zdrowia z lekarzem weterynarii.

Lekarz weterynarii
M. Katarzyna Trojanowska

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Pethelp. W Polsce brakuje tego typu rozwiązań a są przecież potrzebne i dlatego zdecydowaliśmy się spróbować na samym początku istnienia. Właściciele pacjentów mają większa swobodę, nie obawiają się dużych kosztów a my jesteśmy zadowoleni z rzetelności we współpracy z Pethelp, no i płatności są zawsze na czas.

Lekarz weterynarii
Radosław Kloryga

Współpracujemy z PETHELP już od kilku miesięcy. Obsługiwanie pacjentów z pakietem usług weterynaryjnych jest niezwykle proste. Zakres usług jest szeroki, a opiekunowie zadowoleni, że dzięki PETHELP, znacząco obniżyły im się wydatki związane z czworonogiem. Rozliczanie klienta nie nastręcza recepcji żadnych problemów i nie angażuje ich czasowo. Polecamy każdej lecznicy! Profilaktyka w zdrowiu psów to klucz do ich dłuższego życia. Podobnie jak u ludzi, profilaktyka szczepienna, regularne badania krwi, moczu czy kału, pozwalają nam wykryć chorobę już na wczesnym stadium. Dzięki temu leczenie jest efektywniejsze. Dajemy zwierzakowi większe szanse na powrót do zdrowia i dłuższego, komfortowego życia. Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Lekarz weterynarii specjalista radiolog
Marzena Szczygieł

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pethelp. Pacjenci VETMEDICA s.c również chwalą sobie możliwość korzystania z pakietów medycznych. Polecam współpracę z Pethelp.

Lekarz weterynarii
Michał Skolik

Wspaniały pomysł. Współpracujemy z Pethelp. Właściciele zwierząt przychodzą z wykupionymi pakietami medycznymi i są bardzo zadowoleni z usługi.

Lekarz weterynarii
Kajetan Radajewski

Jestem zadowolony ze współpracy z Pethelp. Są rzetelni, uczciwi, widać, że współpraca z lekarzami jest dla nich ważna, w przypadku problemów szybko się kontaktują i wyjaśniają sprawy. Moi klienci również chwalą sobie możliwość korzystania z pakietów medycznych.

Lekarz weterynarii
Joanna Skrzypińska

Współpracuję z Pethelp i chwalę sobie to rozwiązanie. Klienci często pytali o możliwość skorzystania z pakietu medycznego, więc zdecydowałam się dołączyć do tego projektu. Opiekunowie zwierząt są zadowoleni, a pacjenci częściej pojawiają się w gabinecie i mają zapewnioną odpowiednią profilaktykę. Warunki współpracy są przejrzyste i ustalane na samym początku. Fajnie, że razem możemy dbać o zdrowie zwierzaków.

Lekarz weterynarii
Joanna Pytloch

Pakiety weterynaryjne Pethelp to świetny pomysł. Moi pacjenci chętnie z nich korzystają, a regularna profilaktyka to podstawa. System rozliczeń jest prosty. W przypadku pytań zespół Pethelp zawsze chętnie udzieli pomocy. Jestem zadowolona ze współpracy.

Lekarz weterynarii
Agnieszka Szmidt

Pethelp z pakietami medycznymi dla zwierząt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów. Jest to bardzo pomocne narzędzie, zwłaszcza dla osób, których zwierzęta są częstymi pacjentami w placówkach weterynaryjnych. Rozwiązania przyjęte przez Pethelp są innowacyjne, a w konsekwencji jeszcze nieidealnie zorganizowane, niemniej system funkcjonuje już bardzo dobrze i jest mało uciążliwy dla lekarza, a bardzo pomocny dla klienta. Polecam!

Lekarz weterynarii
Monika Tracz

Z perspektywy lekarza - jasne warunki współpracy, łatwe logowanie. Mam wrażenie, że właściciele zwierząt, którzy decydują się na pakiety Pethelp, są bardziej świadomi potrzeby profilaktyki, czują komfort finansowy. Dla mnie te wizyty, to czysta przyjemność. Osobiście polecam.

Korzyści ze współpracy

Regularne wizyty kontrolne i świadomi Klienci

• Aż 40% osób odwołuje wizytę u lekarza weterynarii z powodu innych ważniejszych wydatków lub braku pieniędzy.
• Tylko 35% psów i 25% kotów jest medykalizowanych, co wynika często z niskiej świadomości profilaktyki wśród właścicieli zwierząt.

Jak temu zaradzić?

Upowszechniając i ułatwiając dostęp do profilaktyki, dzięki pakietom weterynaryjnym w których opiekun zwierzęcia za niewielką co miesięczną opłatą ma do dyspozycji usługi o znacznej wartości, przeważającej jego opłatę, dzięki czemu stać go na regularne wizyty u lekarza weterynarii.

Pomożesz większej liczbie zwierząt

Dzięki wsparciu PETHELP, czyli upowszechnienia profilaktyki, większa liczba zwierząt skorzysta z opieki weterynaryjnej.
Tym samym możemy razem poprawić jakość oraz długość życia zwierząt domowych w Polsce!

#misjaProfilkatyka

PETHELP to szansa na dodatkowy rozwój Twojej placówki

Dołączając do projektu PETHELP, otrzymasz:

• możliwość dotarcia do większej ilości Klientów,
• nowy typ Klienta, czyli pracownicy firm i korporacji, którzy posiadają pakiet PETHELP jako benefit od pracodawcy,
• świadomych Klientów, którzy są edukowani w zakresie profilaktyki i regularnie odwiedzają lekarza weterynarii,
• możliwość generowania dodatkowego przychodu z tytułu polecania pakietów PETHELP,
• możliwość udziału w innowacyjnych projektach, np. Ogólnopolski Przegląd Zdrowia Psów i Kotów,
• wsparcie marketingowe oraz możliwość organizacji wydarzeń typu PetDay w Twojej placówce,
• dostęp do platformy zniżkowej gdzie znajdziesz rabaty na: sprzęt medyczny, akcesoria do wyposażenia placówki oraz wiele innych produktów czy też innowacyjnych usług, np. rezerwacji wizyt online.

Zobacz ile placówek jest już z nami:

Współpracujemy z liderami
rynku weterynaryjnego i zoologicznego

Zarejestruj się lub skontaktuj z naszym przedstawicielem

Anna Linek

Key Account Manager

tel. 790 277 248

Zarejestruj się

Najczęściej zadawane pytania:

Czym jest PETHELP i pakiet PETHELP?

PETHELP jest podmiotem współpracującym z branżą weterynaryjną, oferującym zarówno klientom – właścicielom zwierząt domowych, jak i współpracującym z PETHELP klinikom weterynaryjnym nowatorskie rozwiązania w zakresie obsługi i rozliczania klientów, popularyzacji profilaktyki weterynaryjnej i innych usług weterynaryjnych.
Swoim klientom PETHELP oferuje pakiety usług i towarów w formie elektronicznego bonu, akceptowanego w placówkach partnerskich jako forma rozliczenia, na podstawie dwustronnych umów między PETHELP i placówką partnerską.
Placówkom partnerskim oferuje między innymi dostęp do wygodnych narzędzi informatycznych oraz możliwość korzystania z atrakcyjnych ofert różnych dostawców na rynku weterynaryjnym.
Mamy nadzieję, że działania PETHELP spowodują wzrost świadomości właścicieli zwierząt domowych i dalsze upowszechnienie profilaktyki weterynaryjnej, co przełoży się pozytywnie z jednej strony na dobrostan zwierząt domowych a z drugiej strony, na istotny wzrost zainteresowania usługami weterynaryjnymi.

Czy zostaną mi narzucone standardy obsługi klienta oraz cennik?

Nie. Szanujemy Twój "warsztat" oraz doświadczenie i absolutnie nie narzucamy Ci standardów obsługi czy cennika. Nie ingerujemy również w preparaty czy ordynowane leki. To Ty jesteś szefem w swojej placówce, wierzymy w Twój profesjonalizm i nie chcemy tego zmieniać. Stawki rozliczeń między PETHELP i poszczególnymi placówkami są ustalane indywidualnie i staramy się dostosować się do Twojego cennika jeśli jest to w naszym zasięgu. Zależy nam na elastycznej współpracy i partnerskich zasadach. Ponadto, uzgodnione między PETHELP i współpracującymi placówkami stawki dotyczą wyłącznie usług realizowanych w ramach pakietu. W żaden sposób nie ingerujemy w ceny ani sposób rozliczeń z klientami w pozostałym zakresie. Część klientów korzystających z usługi w ramach pakietu będzie potrzebować wsparcia w zakresie nieobjętym pakietem i w tym zakresie uzgadniasz z klientem wynagrodzenie na zasadach obowiązujących w Twojej placówce.

Na jaki czas podpisuję umowę i czy jest ona na wyłączność?

Umowę proponujemy na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie, z zachowaniem uzgodnionego, zasadniczo miesięcznego, okresu wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy nie łączy się z jakimikolwiek karami lub zakazem konkurencji.
W umowie nie wprowadzamy wyłączności. Wierzymy w wolny rynek i konkurencję opartą o zdrowe i uczciwe zasady. Ufamy, że nasza współpraca będzie owocna i trwała w oparciu wynikające z niej, obopólne korzyści.

Jak wygląda przykładowa wizyta klienta i z jakiego systemu będę korzystał?

Jesteśmy zintegrowani z popularną Kliniką XP, ale możesz również korzystać z naszego autorskiego i bardzo prostego panelu lekarza. W obu przypadkach przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie.
Klienta możesz odszukać po wpisaniu jego adresu e-mail, na który został zarejestrowany jego pakiet. Po wyszukaniu pacjenta pojawi się informacja o pacjencie (psie lub kocie) do którego pakiet jest przypisany i lista usług, jaka pozostaje dla Klienta dostępna w ramach pakietu. Usługę wykonujesz dokładnie tak, jak w przypadku innych pacjentów, zapisujesz wizytę a w systemie oznaczasz jej wykonanie aby było wiadomo, że w ramach pakietu została już wykorzystana. To wszystko, a my na podstawie danych z systemu każdego miesiąca wyślemy do Ciebie zestawienie zrealizowanych przez Ciebie usług, za które przelejemy należną Tobie kwotę w terminie maksymalnie 7 dni.

Czy PETHELP świadczy usługi weterynaryjne?

Nie. PETHELP nie świadczy usług weterynaryjnych. W świetle obowiązujących przepisów taką usługę mogą świadczyć jedynie lekarze weterynarii działający w ramach zakładu leczniczego dla zwierząt.
Wszystkie usługi weterynaryjne, dostępne w ramach pakietów PETHELP, świadczone są wyłącznie w ramach zakładów leczniczych dla zwierząt, działających w oparciu o odpowiednie przepisy i normy, na podstawie odpowiednich umów o współpracę z PETHELP.

Czy ceny za pakiety PETHELP przekładają się wprost na ceny usług w placówkach współpracujących z PETHELP?

Nie. Cena dotyczy kwoty jaką klient płaci za cały pakiet, bo taką formę ma pakiet PETHELP i jest skalkulowana przez PETHELP w oparciu o wiele różnych czynników. Nie jest ona efektem narzucenia współpracującym placówkom określonych cen lub ich unifikacji. Tym bardziej, nie wymagamy od współpracujących placówek stosowania jakichkolwiek narzuconych cen do usług świadczonych naszym klientom poza pakietem. W naszych materiałach nie podajemy ani cenników poszczególnych placówek ani ustalonych z PETHELP stawek rozliczeniowych za poszczególne usługi.