🔥NOWOŚĆ🔥 Ubezpieczenie PETHELP+ już dostępne. Sprawdź tutaj lub zadzwoń 📞790 277 277

Weterynaria przyszłości - dołącz do nas!

Rejestracja

Opinie lekarzy weterynarii

Lekarz weterynarii
M. Katarzyna Trojanowska

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Pethelp. W Polsce brakuje tego typu rozwiązań a są przecież potrzebne i dlatego zdecydowaliśmy się spróbować na samym początku istnienia. Właściciele pacjentów mają większa swobodę, nie obawiają się dużych kosztów a my jesteśmy zadowoleni z rzetelności we współpracy z Pethelp, no i płatności są zawsze na czas.

Lekarz weterynarii specjalista radiolog
Marzena Szczygieł

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pethelp. Pacjenci VETMEDICA s.c również chwalą sobie możliwość korzystania z pakietów medycznych. Polecam współpracę z Pethelp.

Lekarz weterynarii
Michał Skolik

Wspaniały pomysł. Współpracujemy z Pethelp. Właściciele zwierząt przychodzą z wykupionymi pakietami medycznymi i są bardzo zadowoleni z usługi.

Lekarz weterynarii
Kajetan Radajewski

Jestem zadowolony ze współpracy z Pethelp. Są rzetelni, uczciwi, widać, że współpraca z lekarzami jest dla nich ważna, w przypadku problemów szybko się kontaktują i wyjaśniają sprawy. Moi klienci również chwalą sobie możliwość korzystania z pakietów medycznych.

Lekarz weterynarii
Joanna Skrzypińska

Współpracuję z Pethelp i chwalę sobie to rozwiązanie. Klienci często pytali o możliwość skorzystania z pakietu medycznego, więc zdecydowałam się dołączyć do tego projektu. Opiekunowie zwierząt są zadowoleni, a pacjenci częściej pojawiają się w gabinecie i mają zapewnioną odpowiednią profilaktykę. Warunki współpracy są przejrzyste i ustalane na samym początku. Fajnie, że razem możemy dbać o zdrowie zwierzaków.

Lekarz weterynarii
Joanna Pytloch

Pakiety weterynaryjne Pethelp to świetny pomysł. Moi pacjenci chętnie z nich korzystają, a regularna profilaktyka to podstawa. System rozliczeń jest prosty. W przypadku pytań zespół Pethelp zawsze chętnie udzieli pomocy. Jestem zadowolona ze współpracy.

Lekarz weterynarii
Agnieszka Szmidt

Pethelp z pakietami medycznymi dla zwierząt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów. Jest to bardzo pomocne narzędzie, zwłaszcza dla osób, których zwierzęta są częstymi pacjentami w placówkach weterynaryjnych. Rozwiązania przyjęte przez Pethelp są innowacyjne, a w konsekwencji jeszcze nieidealnie zorganizowane, niemniej system funkcjonuje już bardzo dobrze i jest mało uciążliwy dla lekarza, a bardzo pomocny dla klienta. Polecam!

Lekarz weterynarii
Monika Tracz

Z perspektywy lekarza - jasne warunki współpracy, łatwe logowanie. Mam wrażenie, że właściciele zwierząt, którzy decydują się na pakiety Pethelp, są bardziej świadomi potrzeby profilaktyki, czują komfort finansowy. Dla mnie te wizyty, to czysta przyjemność. Osobiście polecam.

Lekarz weterynarii
Andrzej Mastalerz

W mojej ocenia Pethelp jest doskonałym rozwiązaniem dla właściciela zwierzaka . Jest dla opiekunów którzy myślą o zabezpieczaniu swojego pupila przed chorobami zakaźnymi i pasożytniczymi. Jest dla opiekunów którzy oczekują iż współpraca z Pethelp przyniesie korzyści. Pacjenci którzy korzystają z pakietu są bardzo zadowoli ze wspaniałej formy opieki medycznej. Forma finansowania opieki medycznej jest prosta i przejrzysta.

Korzyści ze współpracy

Regularne wizyty kontrolne i świadomi Klienci

Tylko 35% psów i 25% kotów jest medykalizowanych, co wynika często z niskiej świadomości profilaktyki wśród właścicieli zwierząt. Pakiety PETHELP pomagają spopularyzować regularną opiekę weterynaryjną. Mogą zostać zakupione i opłacone w dogodnym momencie i w dogodny sposób, w przeciwieństwie do konieczności poniesienia nagłego wydatku. Mogą być przedmiotem prezentu dla osoby posiadającej psa lub kota, niekiedy osoby, której sytuacja majątkowa sprawia, że regularna opieka weterynaryjna jest dla niej poważnym wydatkiem. Wreszcie, pakiety PETHELP mogą być przedmiotem benefitów pracowniczych lub innych, co istotnie zwiększa ich dostępność dla kolejnej grupy potencjalnych klientów klinik weterynaryjnych. W ten sposób popularyzujemy profilaktykę, co z kolei przekłada się na większą liczbę pacjentów oraz pozytywnie wpływa na częstotliwość profilaktycznych wizyt.

Pomożesz większej liczbie zwierząt

Dzięki wsparciu PETHELP, czyli upowszechnienia profilaktyki, większa liczba zwierząt skorzysta z opieki weterynaryjnej.

Innowacyjne usługi oraz platforma zniżkowa

Dołączając placówek partnerskich PETHELP, otrzymasz dostęp do platformy zniżkowej gdzie znajdziesz rabaty na: sprzęt medyczny, akcesoria do wyposażenia placówki oraz wiele innych produktów czy też innowacyjnych usług, np. rezerwacji wizyt online.

Zobacz ile placówek jest juz z nami:

Współpracujemy z liderami
rynku weterynaryjnego i zoologicznego

Zarejestruj się lub skontaktuj z naszym przedstawicielem

Anna Linek

Key Account Manager

tel. 790 277 248

Zarejestruj się

Najczęściej zadawane pytania:

Czym jest PETHELP i pakiet PETHELP?

PETHELP jest podmiotem współpracującym z branżą weterynaryjną, oferującym zarówno klientom – właścicielom zwierząt domowych, jak i współpracującym z PETHELP klinikom weterynaryjnym nowatorskie rozwiązania w zakresie obsługi i rozliczania klientów, popularyzacji profilaktyki weterynaryjnej i innych usług weterynaryjnych.
Swoim klientom PETHELP oferuje pakiety usług i towarów w formie elektronicznego bonu, akceptowanego w placówkach partnerskich jako forma rozliczenia, na podstawie dwustronnych umów między PETHELP i placówką partnerską.
Placówkom partnerskim oferuje między innymi dostęp do wygodnych narzędzi informatycznych oraz możliwość korzystania z atrakcyjnych ofert różnych dostawców na rynku weterynaryjnym.
Mamy nadzieję, że działania PETHELP spowodują wzrost świadomości właścicieli zwierząt domowych i dalsze upowszechnienie profilaktyki weterynaryjnej, co przełoży się pozytywnie z jednej strony na dobrostan zwierząt domowych a z drugiej strony, na istotny wzrost zainteresowania usługami weterynaryjnymi.

Czy zostaną mi narzucone standardy obsługi klienta oraz cennik?

Nie. Szanujemy Twój "warsztat" oraz doświadczenie i absolutnie nie narzucamy Ci standardów obsługi czy cennika. Nie ingerujemy również w preparaty czy ordynowane leki. To Ty jesteś szefem w swojej placówce, wierzymy w Twój profesjonalizm i nie chcemy tego zmieniać. Stawki rozliczeń między PETHELP i poszczególnymi placówkami są ustalane indywidualnie i staramy się dostosować się do Twojego cennika jeśli jest to w naszym zasięgu. Zależy nam na elastycznej współpracy i partnerskich zasadach. Ponadto, uzgodnione między PETHELP i współpracującymi placówkami stawki dotyczą wyłącznie usług realizowanych w ramach pakietu. W żaden sposób nie ingerujemy w ceny ani sposób rozliczeń z klientami w pozostałym zakresie. Część klientów korzystających z usługi w ramach pakietu będzie potrzebować wsparcia w zakresie nieobjętym pakietem i w tym zakresie uzgadniasz z klientem wynagrodzenie na zasadach obowiązujących w Twojej placówce.

Na jaki czas podpisuję umowę i czy jest ona na wyłączność?

Umowę proponujemy na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie, z zachowaniem uzgodnionego, zasadniczo miesięcznego, okresu wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy nie łączy się z jakimikolwiek karami lub zakazem konkurencji.
W umowie nie wprowadzamy wyłączności. Wierzymy w wolny rynek i konkurencję opartą o zdrowe i uczciwe zasady. Ufamy, że nasza współpraca będzie owocna i trwała w oparciu wynikające z niej, obopólne korzyści.

Jak wygląda przykładowa wizyta klienta i z jakiego systemu będę korzystał?

Jesteśmy zintegrowani z popularną Kliniką XP, ale możesz również korzystać z naszego autorskiego i bardzo prostego panelu lekarza. W obu przypadkach przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie.
Klienta możesz odszukać po wpisaniu jego adresu e-mail, na który został zarejestrowany jego pakiet. Po wyszukaniu pacjenta pojawi się informacja o pacjencie (psie lub kocie) do którego pakiet jest przypisany i lista usług, jaka pozostaje dla Klienta dostępna w ramach pakietu. Usługę wykonujesz dokładnie tak, jak w przypadku innych pacjentów, zapisujesz wizytę a w systemie oznaczasz jej wykonanie aby było wiadomo, że w ramach pakietu została już wykorzystana. To wszystko, a my na podstawie danych z systemu każdego miesiąca wyślemy do Ciebie zestawienie zrealizowanych przez Ciebie usług, za które przelejemy należną Tobie kwotę w terminie maksymalnie 7 dni.

Czy PETHELP świadczy usługi weterynaryjne?

Nie. PETHELP nie świadczy usług weterynaryjnych. W świetle obowiązujących przepisów taką usługę mogą świadczyć jedynie lekarze weterynarii działający w ramach zakładu leczniczego dla zwierząt.
Wszystkie usługi weterynaryjne, dostępne w ramach pakietów PETHELP, świadczone są wyłącznie w ramach zakładów leczniczych dla zwierząt, działających w oparciu o odpowiednie przepisy i normy, na podstawie odpowiednich umów o współpracę z PETHELP.

Czy ceny za pakiety PETHELP przekładają się wprost na ceny usług w placówkach współpracujących z PETHELP?

Nie. Cena dotyczy kwoty jaką klient płaci za cały pakiet, bo taką formę ma pakiet PETHELP i jest skalkulowana przez PETHELP w oparciu o wiele różnych czynników. Nie jest ona efektem narzucenia współpracującym placówkom określonych cen lub ich unifikacji. Tym bardziej, nie wymagamy od współpracujących placówek stosowania jakichkolwiek narzuconych cen do usług świadczonych naszym klientom poza pakietem. W naszych materiałach nie podajemy ani cenników poszczególnych placówek ani ustalonych z PETHELP stawek rozliczeniowych za poszczególne usługi.