W KFS Sp. z o. o. (Kingfisher) twój zwierzak również poczuje się jak ważna część firmy.

Pracownicy KFS to osoby zdeterminowane w swojej misji niesienia pomocy dla zwierzaków. Dzięki ich uprzejmości możemy podzielić się z szerszą publiką relacją z przeprowadzonych przez firmę akcji.

“Od kilku lat wspieramy Stowarzyszenie Dog Rescue, które znajduje się w Wieliczce. Robimy to na różne sposoby: organizujemy zbiórki rzeczowe, promujemy działania stowarzyszenia oraz czasami odwiedzamy schronisko i wyprowadzamy psy na spacer. Na skutek tych akcji kilka psiaków ze schroniska znalazło swoje nowe domy wśród naszych pracowników.

Ponadto udało się nam także wesprzeć Przystań Ocalenie, dla której zorganizowaliśmy zbiórkę rzeczową, a także przekazaliśmy dostawę owoców (dla zwierząt gospodarskich). Udało się nam także udzielić pomocy fundacji Stawiamy Na Łapy. ”

Edukacja właścicieli to klucz do szczęśliwego i zdrowego życia czworonogów, dlatego KFS organizuje webinary z behawiorystami. Dbają również o profilaktykę zwierzaków poprzez nagradzanie pracowników voucherami na usługi weterynaryjne.

“Co roku celebrujemy także Dzień Psa oraz Dzień Kota, organizując konkursy dla naszych pracowników – najczęściej głosujemy na ulubionego pupila spośród zdjęć nadesłanych przez pracowników, a do wygrania są vouchery na usługi weterynaryjne PetHelp. Przy współpracy z PetHelp organizujemy także webinary z behawiorystami dla opiekunów zwierząt – zaproponowaliśmy m.in webinar “Szczęśliwy kot. 5 najważniejszych obszarów życia kota”, a także “Poznaj swojego psa, czyli jak komunikują się czworonożni przyjaciele”.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo dziękujemy firmie KFS Sp. z o. o. za chęć podzielenia się z nami informacjami na temat działań petfriendly i przesłane zdjęcia. Życzymy wytrwałości w działaniu i więcej tak uskrzydlających akcji.