Transport i zwierzaki – to dwa główne tematy zajmujące głowy pracowników Locotranssped.

“W Locotranssped dbamy nie tylko o innowacje w transporcie, ale również o komfort wszystkich naszych pracowników. Nasza otwarta i przyjazna atmosfera to idealne środowisko dla każdego, kto potrzebuje czy ma ochotę zabrać do biura swojego czworonożnego przyjaciela. Zwierzaki są u nas zawsze mile widziane.”

Sama firma o podejściu prozwierzakowym mówi tak:

„W Locotranssped działamy w duchu zrównoważonego rozwoju, bardzo dbamy o komfort Naszych Pracowników i przyjazną atmosferę, dlatego progi Naszej firmy codziennie są otwarte dla naszych czworonożnych przyjaciół. Ponadto pracujemy w przepięknej okolicy Jeziora Maltańskiego w Poznaniu, gdzie niezwłocznie po pracy można wybrać się na dłuższy spacer ze swoim czworonogiem.

Nasi Pracownicy chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne mające na celu wsparcie zwierzaków w potrzebie, np. organizujemy zbiórki pieniędzy a także zbiórki żywności, ciepłych kocy oraz zabawek dla czworonogów z pobliskich schronisk.”

Oprócz działań charytatywnych firma świętuje również dni psa i kota. Cudownie jest być zwierzakiem pracownika Locotranssped, po całym dniu spędzonym ze swoim człowiekiem w pracy, na koniec idziesz na piękny spacer.

Dziękujemy Locotranssped za przesłane zdjęcia i relacje z działań firmy względem zwierzaków.