4.3.2.1…. Wystartowała Mapa Pracodawców Przyjaznych Zwierzętom!

Pethelp jako lider rozwiązań skierowanych do pracowników posiadających zwierzęta przygotował kolejną niespodziankę dla Pracodawców.

Od dzisiaj każda firma, która ma w sercu wartości petfriendly, może zainspirować innych Pracodawców do działania i zwiększyć swoje szanse w walce o talenty, które wzmocnią organizacje.

 

O komentarz poprosiliśmy Piotra Serafina, Head of Sales w Pethelp, jednego z pomysłodawców Mapy Pracodawców Przyjaznych Zwierzętom:

W naszej pracy odbywamy ogromną ilość spotkań z Pracodawcami, wiemy, że wielu z nich organizuję naprawdę kapitalne inicjatywy, których celem jest poprawa jakości życia zwierząt. Hodowla pszczół, zbiórki karmy na schroniska, spacery z psami i wiele innych.

Chcemy, aby te inicjatywy ujrzały światło dzienne bo jeśli choć kilku Pracodawców nasza mapa zainspiruję do działania na rzecz zwierząt to wszyscy będziemy wygrani.

To jednak nie jedyna korzyść płynąca z obecności na naszej mapie. Coraz więcej kandydatów, zwłaszcza z pokolenia Z podejmuję decyzje o wyborze danego Pracodawcy również na podstawie wartości, którymi kieruję się firma. Jeśli z ogólnopolskich badan wynika, że ponad połowa

Polaków posiada zwierzaka to znaczy, że dla połowy kandydatów ma znaczenie czy ich potencjalny Pracodawca angażuję się w działania na rzecz zwierząt – chcemy pomóc Pracodawcom sprzedać swoją oferte pracy i udostępnić kandydatom informacji o inicjatywach, które kandydat może znaleźć w danym miejscu pracy.

Nasza Mapa zlokalizowana jest nieprzypadkowo na stronie Pethelp – nasz serwis odwiedza średnio ok 5k miłośników zwierząt miesięcznie, którzy poszukują pakietów weterynaryjnych lub ubezpieczenia dla swojego pupila – Ci ludzie już gdzieś pracują lub zamierzają zmienić pracę więc czy może być lepsze miejsce aby zaprezentować wartości Petfriendly?

Zachęcamy wszystkich Pracodawców, aby dołączyli do naszej mapy. To jest całkowicie darmowe, a jedynym kosztem jaki trzeba ponieść to informacja co Twoja firma robi na rzecz zwierząt?

Za każdą inicjatywę będziemy przyznawać każdemu pracodawcy punkty – za rok o tej porze wyłonimy firmy, które dla zwierząt zrobiły najwięcej.

Najbardziej zaangażowani Pracodawcy otrzymają nagrody od Pethelp – do wygrania będzie PetDay, webinar ze specjalistą lub szkolenie z pierwszej pomocy dla zwierząt.

Więcej szczegółów na temat nowej inicjatwyy Pethelp znajdziecie tutaj: Pracodawcy – PETHELP.pl

Jeśli chcecie dołączyć do mapy to zachęcamy do wypełnienia naszego formularza: Dołącz do mapy pracodawców – PETHELP.pl – skontaktujemy się z Wami i przekażemy wszelkie informacje.