Czy da się poszerzać swoją wiedzę na temat zdrowia psów i kotów i jednocześnie pomagać bezdomnym zwierzętom? Dzięki e-bookowi DOGbook i CATbook jest to możliwe! Poradniki są już dostępne na naszej stronie, a cały dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na schroniska w ramach akcji Karmimy Psiaki.

Dla zdrowia pupila bardzo ważnym elementem jest świadomy opiekun, który będzie zapobiegał zagrożeniom zdrowotnym pupila dbając o jego komfort psychiczny, dietę i odpowiednio dobraną profilaktykę. Z kolei problem bezdomności zwierząt wciąż jest obecny w Polsce i wiele schronisk potrzebuje wsparcia finansowego na zapewnienie podopiecznym odpowiednich warunków. Jak za pomocą jednego kliknięcia dołożyć swoją cegiełkę do pomocy zwierzętom bezdomnym i zyskać specjalistyczną wiedzę o zdrowiu psów i kotów?

Z pomocą przychodzą poradniki CATbook i DOGbook!

Nasze poradniki dostarczają niezbędnych informacji odnośnie tego jak przygotować się do wizyty u lekarza weterynarii, co oznaczają poszczególne parametry w badaniach laboratoryjnych zwierząt, a także co mogą oznaczać niektóre z objawów i jak sobie z nimi najlepiej poradzić. A to jeszcze nie wszystko! W poradniku zostały poruszone również tematy najlepszego środowiska dla kotów, znaczenia ruchu u psów, a także zdrowej diety i domowych przekąsek dla pupili. W dodatku wszystkie rozdziały zostały opracowane przez nasz zespół lekarzy weterynarii, dietetyka i behawiorystów w oparciu o najnowsze wytyczne.

Zostań świadomym właścicielem wspomagając schroniska dla zwierząt i sprawdź https://ebook.pethelp.pl/