UWAGA! Zmiana oferty
Aktualne ceny pakietów PETHELP dostępne tylko do 3.06. Po tym okresie nastąpi podwyżka cen. Komunikat nie dotyczy obecnych Klientów.

Załóż konto w PETHELP

Section backgorund

Załóż swojemu Pupilowi konto w PETHELP i odbierz bezpłatny plan profilaktyczny!

Twoje dane administruje Pethelp sp. z o.o.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych i właściciela serwisu Pethelp sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ( 02-735) przy ul. Studenckiej 41, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod Nr 0000739662, kapitał zakładowy 291 850,00 zł, NIP 951-24-62-441, REGON 380163584 w celu realizacji usług dostępu do konta w serwisie Pethelp. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy. Więcej informacji zostało zawartych w Polityce prywatności.

Co zyskujesz?

  • Przypomnienia o badaniach, wizytach czy szczepieniach, czyli roczny PLAN PROFILAKTYCZNY

  • Dostęp do karty medycznej: historii wizyt, wyników badań, zaleceń lekarzy

  • Dostęp do platformy zniżkowej, w której znajdziesz rabaty na zakupy w sklepach zoologicznych i nie tylko...

  • Możliwość rezerwacji wizyt weterynaryjnych
    przez internet (wybrane placówki)

  • Dostęp do bazy wiedzy o rasach psów i kotów, zaleceniach dietetycznych, instrukcjach trenera czy behawiorysty

  • Możliwość uczestnictwa w grywalizacji, w której możesz otrzymać zniżki na zakupy w sklepie zoologicznym

Section image

Konto w PETHELP to nie tylko interaktywne centrum zdrowia Twojego pupila

To również dostęp do platformy grywalizacyjnej, w której zgarniasz nagrody za to, że dbasz o swojego Pupila!

Twój pupil jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie? Zaszczepiłeś go, w ramach pakietu PETHELP? Zgarniasz dodatkowe punkty! Twój zwierzak reaguje na komendę „zostań” i „noga”? To kolejne punkty w Twojej puli! Punkty możesz wymienić na zniżki w sklepie zoologicznym fera.pl.

Section image
Section backgorund

Wszystko pod jedną ręką i ... łapą

Korzystając z panelu Klienta w ramach pakietów PETHELP, masz wszystko w jednym miejscu. Historie wizyt, zalecenia lekarskie, skierowania, wyniki badań, a to nie wszystko!
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy platformę z rabatami, w której znajdziesz zniżki na zakupy karmy, smaczków czy akcesoriów dla Twojego Pupila!

Poznaj opinie naszych Klientów

Magda, Fisia, Funia
w PETHELP od stycznia 2020

Pakiety Pethelp mobilizują nas do regularnych, profilaktycznych "przeglądów" zdrowia u weterynarza. Fisia i Funia są zadbane jak nigdy!

Marta, Luna, Rio
w PETHELP od maja 2020

Przy dwóch psach korzystamy z pakietu DUET Premium i jest to świetna opcja. Dzięki temu pamiętamy o corocznych badaniach, regularnych kontrolach, zabezpieczeniu psów przeciwko pasożytom, bo mamy to w pakiecie.

Frida z Palucha
w PETHELP od lipca 2020

Przy dwóch starszych psach (10 i 15 lat) wizyty u weterynarza powoli stają się normą, a pethelp umożliwia wsparcie naszych zwierzaków, dostęp do nowoczesnych sprzętów diagnostycznych (USG, RTG itp), badań laboratoryjnych i profilaktyki.

Biszkopt z Karmelem
W PETHELP od lipca 2020

Pakiet PetHelp jest dla mnie synonimem bezpieczeństwa, pewności, spokoju i zaopiekowania. Wiem, że w zabieganym życiu, kiedy brakuje czasu na wiele rzeczy i o wielu rzeczach łatwo mi zapomnieć, kwestia zdrowia moich kotów jest w odpowiednich rękach.