Gabinet weterynaryjny Multivet weterynarz Wrocław

 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!

Dane adresowe:

Godziny otwarcia:

poniedziałek 09:00–20:00
wtorek 09:00–20:00
środa 09:00–20:00
czwartek 09:00–20:00
piątek 09:00–20:00
sobota 10:00–14:00
niedziela Zamknięte

O nas

Gabinet Weterynaryjny Wrocław Multivet został założony w 2014 roku. Od 5 lat pomagamy czworonożnym pacjentom przy ul. Ołowianej 11 we Wrocławiu w leczeniu schorzeń oraz ich zapobieganiu za pomocą starannie dobranych zabiegów profilaktycznych. Nasz zespół to młodzi, energiczni lekarze, którzy poza szeroką wiedzą dysponują także ogromnymi pokładami empatii i chęcią pomocy każdemu ze swoich pacjentów.

Naszą wiedzę poszerzamy regularnie na rozmaitych szkoleniach, konferencjach i sympozjach, aby nasz gabinet weterynaryjny mógł cieszyć się opinią nowoczesnej, ciągle rozwijającej się placówki. Zdobyte na licznych wyjazdach doświadczenia sprawiają, że nasza lista wyleczonych pacjentów z każdym dniem wydłuża się, a trafiają na nią nierzadko przypadki trudne i nietypowe. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w naszym gabinecie była dla Waszych zwierzaków ciekawą przygodą, a nie traumatycznym, niezbędnym obowiązkiem.

Właściciele mogą nabyć u nas także specjalistyczną karmę dla zwierząt o wyjątkowych potrzebach żywieniowych, suplementy diety oraz uzyskać porady dotyczące leczenia, żywienia czy pielęgnacji czworonogów. Gabinet weterynaryjny Multivet dysponuje nowoczesnym, wysokiej jakości sprzętem do diagnostyki obrazowej, dzięki któremu możemy precyzyjnie diagnozować wiele schorzeń, urazów, ale także monitorować na bieżąco postępy leczenia.

Nasz gabinet, jako jeden z nielicznych we Wrocławiu, zajmuje się także rozrodem zwierząt – przygotowaniem pary hodowlanej do krycia, monitorowaniem ciąży oraz badaniem szczeniąt i kociąt po urodzeniu.

Wydajemy paszporty, szczepimy i chipujemy zarówno zwierzęta młode jak i starsze.
Pokaż więcej

Usługi

Usługi dostępne w ramach pakietów PETHELP:
 • - Profilaktyczny przegląd zdrowia
 • - Wizyta w przypadku choroby
 • - Profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom
 • - Odrobaczenie
 • - Szczepienia
 • - Badania laboratoryjne
 • - RTG
 • - USG
 • - Toaleta gruczołów okołoodbytowych
 • - Obcinanie pazurów

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest pakiet medyczny PETHELP?

  To zbiór określonych usług weterynaryjnych, które są dostępne przez czas aktywności pakietu (12 miesięcy).
  Za pakiet PETELP możesz zapłacić jednorazowo (uzyskując 10% rabatu) lub przez 12 miesięcy w stałej równej kwocie.

 • Dlaczego warto wybrać PETHELP?

  Główną zaletą PETHELP jest możliwość płacenia za usługi weterynaryjne przez 12 miesięcy lub opłata jednorazowa z 10% zniżką. Wybierając płatność miesięczną rozkładasz swoją płatność na dogodne kwoty, które można porównać do opłaty jak za Internet. Dzięki pakietowi zapewniasz swojemu pupilowi stały dostęp do opieki weterynaryjnej.

  Kupując pakiet dostajesz dostęp do naszego programu punktowego, w którym zbierasz punkty, w zamian za to, że dbasz o swojego zwierzaka. Możesz je następnie wymieniać na zniżki w wybranych sklepach zoologicznych.

  Wdrożyliśmy również system porad online, żebyś mógł się skonsultować z lekarzem weterynarii z dowolnego miejsca na ziemi. Jesteśmy pierwszą w firmą w Polsce, która oferuje pakiety weterynaryjne dla zwierząt domowych.

 • Dla kogo jest pakiet PETHELP?

  Pakiety są dla psów i kotów w każdym wieku, niezależnie od rasy i stanu zdrowia. Nie ma żadnych ograniczeń dla psa lub kota, żeby posiadał pakiet PETHELP.

 • Gdzie mogę skorzystać z pakietu PETHELP?

  Aktualną listę placówek znajdziesz tutaj -> https://pethelp.pl/placowki Jest ich obecnie ponad 200, ale to nie wszystko. Ponadto wyróżnia nas elastyczność  – nie przypisujemy Cię do jednej placówki – możesz korzystać ze wszystkich placówek współpracujących z nami w Polsce. Spis lecznic, do których możesz się udać z pakietem znajduje się w zakładce “Placówki”.

 • Jak mogę kupić pakiety, jeśli mam kilka zwierząt?

  Po prostu dodaj do swojego koszyka zakupowego kolejny pakiet lub jeśli posiadasz większą liczbę zwierząt (więcej niż 2), wówczas zadzwoń lub napisz do nas na kontakt@pethelp.pl z  prośbą o ofertę dla Twojej czworonożnej rodziny. Z pewnością dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

 • Czy oferujemy pakiety dla innych zwierząt niż psy czy koty?

  Jeszcze nie, ale pracujemy nad tym, aby stworzyć również pakiety weterynaryjne dla innych gatunków zwierząt.

 • Czy pakiety PETHELP to ubezpieczenie?

  Nie. Pakiety PETHELP to opieka medyczna dla Twojego pupila, w ramach której nie wchodzą usługi z zakresu ubezpieczenia. Natomiast w pakietach dostępna jest wizyta w przypadku choroby oraz porada online.

 • Co się dzieje w przypadku, jeśli mamy pakiet, ale potrzebujemy skorzystać z usług poza pakietem?

  Usługi wykonane w placówce weterynaryjnej, które nie wchodzą w skład pakietu PETHELP klient bezpośrednio rozlicza z weterynarzem.

 • Co w przypadku śmierci zwierzęcia, które ma wykupiony pakiet PETHELP?

  Prosimy o kontakt z nami na numer 790 277 277 lub adres mailowy kontakt@pethelp.pl. Możesz wówczas zrezygnować z pakietu PETHELP. Zastrzegamy sobie jednak prawo w regulaminie, do przedstawienia przez właściciela zwierzęcia potwierdzenia zgonu zaświadczeniem lekarsko – weterynaryjnym wystawionym przez lekarza weterynarii.

Skorzystaj z placówki!
 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!