Gdzie zrealizujesz usługi?
Pakiety PETHELP, w wybranych placówkach weterynaryjnych (lista)
Ubezpieczenie PETHELP+, w dowolnej placówce weterynaryjnej

Gabinet Weterynaryjny “Pędzący Kocurek” weterynarz Sosnowiec

 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!

Dane adresowe:

Godziny otwarcia:

poniedziałek 17:00–20:00
wtorek 15:00–20:00
środa 09:00-17:00
czwartek 17:00–20:00
piątek 09:00-17:00
sobota 09:00–13:00
niedziela Zamknięte

Usługi

Usługi dostępne w ramach pakietów PETHELP:
 • - Wizyta w przypadku choroby
 • - Profilaktyczny przegląd zdrowia
 • - Badania laboratoryjne
 • - RTG
 • - USG
 • - Szczepienia
 • - Profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom
 • - Odrobaczenie
 • - Toaleta gruczołów okołoodbytowych
 • - Obcinanie pazurów

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest PETHELP?

  Pakiet PETHELP jest bonem (voucherem) wielokrotnego użytku, który jest wymienny na konkretne usługi bądź towary wymienione w jego opisie w placówkach współpracujących z PETHELP. Bon ma postać wirtualną. Nie musisz przedstawiać go w placówce przed wizytą, wystarczy że podasz numer mikroczip zwierzęcia lub swój adres email na który założyłeś konto w PETHELP. Za pakiet (bon) możesz zapłacić jednorazowo (uzyskując 5% rabatu) lub płatność rozłożyć na 12 miesięcy, płacąc co miesiąc stałą, równą kwotę.

 • Dlaczego warto wybrać PETHELP?

  Pakiet PETHELP pomaga zadbać o profilaktykę i pielęgnację, czyli regularne wizyty u lekarza weterynarii, dzięki czemu jesteś w stanie zadbać o długie i zdrowie życie pupila oraz przeciwdziałać potencjalnym chorobom. Dobierając pakiet odpowiedni do rasy, wieku i stanu zdrowia Twojego pupila koszt profilaktyki i pielęgnacji staje się dla Ciebie łatwiej przewidywalny a przez możliwość rozłożenia płatności aż na 12 części daje Ci większy komfort finansowy niż ponoszenie nagłych i niespodziewanych wydatków. PETHELP to również platforma rabatowa dla klientów, gdzie znajdziesz zniżki na niemal wszystko czego potrzebuje Twój pupil. Nasi konsultanci będą stanowić dla Ciebie dodatkowe wsparcie, np. pomagając znaleźć placówkę weterynaryjną mogącą pomóc Twojemu podopiecznemu.

 • Dla kogo jest PETHELP?

  PETHELP jest dla psów i kotów w każdym wieku, niezależnie od rasy i stanu zdrowia. Nie ma żadnych ograniczeń dla psa lub kota.

 • Gdzie mogę skorzystać z PETHELP?

  Aktualną listę placówek znajdziesz tutaj -> <a href=”https://pethelp.pl/placowki”>https://pethelp.pl/placowki</a>
  Jest ich obecnie ponad 430, ale to nie wszystko.

  Naszą ofertę wyróżnia elastyczność – nie przypisujemy Twojego pupila na stałe do jednej placówki. W ramach jednego pakietu możesz korzystać ze wszystkich placówek współpracujących z nami w całej Polsce, co może być szczególnie istotne, gdy z pomocy weterynaryjnej musisz skorzystać w podróży lub w czasie wakacji, z dala od Twojej stałej kliniki.

  Jeśli na liście współpracujących z nami klinik nie ma Twojej ulubionej placówki weterynaryjnej to zaproś placówkę do współpracy z nami. Jesteśmy stale otwarci na rozszerzanie współpracy na nowe placówki.

 • Jak mogę kupić PETHELP jeśli mam kilka zwierząt?

  Po prostu dodaj do swojego koszyka zakupowego kolejny pakiet (bon) lub jeśli posiadasz większą liczbę zwierząt (więcej niż 2), wówczas zadzwoń lub napisz do nas na kontakt@pethelp.pl z prośbą o ofertę dla Twojej czworonożnej rodziny. Z pewnością dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

 • Czym różni się PETHELP od ubezpieczenia?

  Ubezpieczenie ze swojej natury pokrywa koszty nieszczęśliwych zdarzeń, takich jak nagłe zachorowanie lub wypadek. Pomaga w sytuacji nieszczęśliwych zdarzeń, ale nie pomaga im zapobiegać. Nie można z niego skorzystać dla celów profilaktyki i opieki nad zwierzęciem, nie oferuje pomocy i wsparcia gdy nie doszło jeszcze do tzw. „zdarzenia ubezpieczeniowego”, którym najczęściej jest wypadek, nagłe zachorowanie lub śmierć.

  Pakiet PETHELP przeciwnie – koncentruje się na profilaktyce i opiece nad zwierzętami w każdym wieku i stanie zdrowia, co może dopomóc w utrzymaniu pupila jak najdłużej w dobrym zdrowiu i wczesnej diagnozie ewentualnych chorób. Ze wszystkich usług objętych pakietem możesz korzystać według uznania (i oczywiście – wskazań weterynarza), a nie jak w przypadku ubezpieczenia, tylko w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia lub choroby. W przypadku choroby lub wypadku pakiet PETHELP jest oczywiście również pomocny – w ramach pakietu możesz skorzystać z wizyty u weterynarza, wykonać wiele niezbędnych badań, wykonania wielu badań (np. USG, RTG, echo serca, badanie krwi, kału, moczu), co może być istotnym wsparciem w łącznym koszcie niezbędnych zabiegów lub leczenia.

 • Czy PETHELP świadczy usługi weterynaryjne?

  Nie. PETHELP nie świadczy usług weterynaryjnych. W świetle obowiązujących przepisów taką usługę mogą świadczyć jedynie lekarze weterynarii działający w ramach zakładu leczniczego dla zwierząt.

  Wszystkie usługi weterynaryjne, dostępne w ramach pakietów PETHELP, świadczone są natomiast wyłącznie w ramach zakładów leczniczych dla zwierząt, działających w oparciu o odpowiednie przepisy i normy, na podstawie odpowiednich umów o współpracę z PETHELP, w ramach której lekarze weterynarii posiadający odpowiednie uprawnienia zawodowe, zatrudnieni w tych placówkach weterynaryjnych, świadczą dla Ciebie usługi weterynaryjne. Placówki te, na podstawie wspomnianych umów z PETHELP, akceptują dokonanie przez Ciebie rozliczenia usług objętych pakietem w ramach pakietu PETHELP.

 • Czy ceny za pakiety PETHELP przekładają się wprost na ceny usług w placówkach współpracujących z PETHELP?

  Nie. Cena dotyczy kwoty jaką klient płaci za cały pakiet, bo taką formę ma pakiet PETHELP i jest skalkulowana przez PETHELP w oparciu o wiele różnych czynników. Nie jest ona efektem narzucenia współpracującym placówkom określonych cen lub ich unifikacji. Tym bardziej, nie wymagamy od współpracujących placówek stosowania jakichkolwiek narzuconych cen do usług świadczonych naszym klientom poza pakietem. W naszych materiałach nie podajemy ani cenników poszczególnych placówek ani ustalonych z PETHELP stawek rozliczeniowych za poszczególne usługi.

Skorzystaj z placówki!
 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!