Przychodnia Weterynaryjna – Kalinowa weterynarz Łódź

 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!

Dane adresowe:

Godziny otwarcia:

Pon. - Piąt. 8:00 - 22:00
Sobota 9:00 - 21:00

O nas

Przychodnia Weterynaryjna Kalinowa w Łodzi to kolejny etap wielkiej przygody mojej rodziny z weterynarią. Wszystko zaczęło się pod koniec lat 30-tych XX wieku, kiedy to mój dziadek Zdzisław Bartolik rozpoczął naukę na Wydziale Weterynaryjnym we Lwowie. Po studiach przez całe swoje zawodowe życie pracował w łódzkiej lecznicy weterynaryjnej “Pod Koniem”. Moi rodzice, Małgorzata Bonisławska i Marek Bartolik, poznali się w czasie studiów weterynaryjnych w Warszawie. Po ukończeniu nauki pod koniec lat 70-tych zostali skierowani do pracy w Sieradzu, nowo powstałym mieście wojewódzkim. Tu pracują do dziś prowadząc laboratorium i gabinet weterynaryjny. Ale historia kołem się toczy. W 2006 roku, trzy lata po ukończeniu studiów w Warszawie, przyjeżdżam do Łodzi wraz z żoną Katarzyną i rozpoczynamy budowę naszej wymarzonej przychodni. Prace trwały długo, 25 kwietnia 2009 roku przyjąłem pierwszego pacjenta.

Naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego i nowoczesnego. Przychodnię, gdzie zaangażowani lekarze weterynarii, mając do dyspozycji nowe technologie, niosą profesjonalną pomoc zwierzętom, a przez to także ich właścicielom. Jestem pewien, że już wiele osiągnęliśmy. Jednak nie poprzestajemy na tym. W obecnych czasach medycyna weterynaryjna jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną wiedzy. Staramy się dotrzymywać jej kroku stale pogłębiając naszą wiedzę i inwestując w nowe wyposażenie. Wszystko po to, by skuteczniej leczyć Państwa zwierzęta.
Pokaż więcej

Usługi

Usługi dostępne w ramach pakietów PETHELP:
 • - Profilaktyczny przegląd zdrowia
 • - Wizyta w przypadku choroby
 • - Profilaktyka przeciwko pchłom i kleszczom
 • - Odrobaczenie
 • - Szczepienia
 • - RTG
 • - USG

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest pakiet medyczny PETHELP?

  To zbiór określonych usług weterynaryjnych, które są dostępne przez czas aktywności pakietu (12 miesięcy).
  Za pakiet PETELP możesz zapłacić jednorazowo (uzyskując 10% rabatu) lub przez 12 miesięcy w stałej równej kwocie.

 • Dlaczego warto wybrać PETHELP?

  Główną zaletą PETHELP jest możliwość płacenia za usługi weterynaryjne przez 12 miesięcy lub opłata jednorazowa z 10% zniżką. Wybierając płatność miesięczną rozkładasz swoją płatność na dogodne kwoty, które można porównać do opłaty jak za Internet. Dzięki pakietowi zapewniasz swojemu pupilowi stały dostęp do opieki weterynaryjnej.

  Kupując pakiet dostajesz dostęp do naszego programu punktowego, w którym zbierasz punkty, w zamian za to, że dbasz o swojego zwierzaka. Możesz je następnie wymieniać na zniżki w wybranych sklepach zoologicznych.

  Wdrożyliśmy również system porad online, żebyś mógł się skonsultować z lekarzem weterynarii z dowolnego miejsca na ziemi. Jesteśmy pierwszą w firmą w Polsce, która oferuje pakiety weterynaryjne dla zwierząt domowych.

 • Dla kogo jest pakiet PETHELP?

  Pakiety są dla psów i kotów w każdym wieku, niezależnie od rasy i stanu zdrowia. Nie ma żadnych ograniczeń dla psa lub kota, żeby posiadał pakiet PETHELP.

 • Gdzie mogę skorzystać z pakietu PETHELP?

  Aktualną listę placówek znajdziesz tutaj -> https://pethelp.pl/placowki Jest ich obecnie ponad 200, ale to nie wszystko. Ponadto wyróżnia nas elastyczność  – nie przypisujemy Cię do jednej placówki – możesz korzystać ze wszystkich placówek współpracujących z nami w Polsce. Spis lecznic, do których możesz się udać z pakietem znajduje się w zakładce “Placówki”.

 • Jak mogę kupić pakiety, jeśli mam kilka zwierząt?

  Po prostu dodaj do swojego koszyka zakupowego kolejny pakiet lub jeśli posiadasz większą liczbę zwierząt (więcej niż 2), wówczas zadzwoń lub napisz do nas na kontakt@pethelp.pl z  prośbą o ofertę dla Twojej czworonożnej rodziny. Z pewnością dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

 • Czy oferujemy pakiety dla innych zwierząt niż psy czy koty?

  Jeszcze nie, ale pracujemy nad tym, aby stworzyć również pakiety weterynaryjne dla innych gatunków zwierząt.

 • Czy pakiety PETHELP to ubezpieczenie?

  Nie. Pakiety PETHELP to opieka medyczna dla Twojego pupila, w ramach której nie wchodzą usługi z zakresu ubezpieczenia. Natomiast w pakietach dostępna jest wizyta w przypadku choroby oraz porada online.

 • Co się dzieje w przypadku, jeśli mamy pakiet, ale potrzebujemy skorzystać z usług poza pakietem?

  Usługi wykonane w placówce weterynaryjnej, które nie wchodzą w skład pakietu PETHELP klient bezpośrednio rozlicza z weterynarzem.

 • Co w przypadku śmierci zwierzęcia, które ma wykupiony pakiet PETHELP?

  Prosimy o kontakt z nami na numer 790 277 277 lub adres mailowy kontakt@pethelp.pl. Możesz wówczas zrezygnować z pakietu PETHELP. Zastrzegamy sobie jednak prawo w regulaminie, do przedstawienia przez właściciela zwierzęcia potwierdzenia zgonu zaświadczeniem lekarsko – weterynaryjnym wystawionym przez lekarza weterynarii.

Skorzystaj z placówki!
 • ✓ W tej placówce skorzystasz z usług Pethelp!