fbpx

Mokry Nosek

Szybki kontakt
Szybki kontakt
Tel. 22 290 87 66
gabinet@mokrynosek.com
Fanpage @gabinetmokrynosek
Wyślij wiadomość
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Pon. - Piąt. 10:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela 10:00 - 12:00
Rezerwuj wizytę
Adres placówki
Adres placówki
ul. Arkuszowa 73
01-934 Warszawa
Zaplanuj trasę

Zakres świadczeń

realizowanych w ramach pakietów pethelp

Pakiety
Badania lab.
Choroby wew.
Diagnostyka obraz.
Profilaktyka
Szczepienia

Zakres świadczeń

realizowanych poza pakietem

Chirurgia
Kardiologia
Okulistyka
Onkologia
Pozostałe
Stomatologia
Położnictwo
Ortopedia

Ocena placówki

Ogólne zadowolenie klientów
100%
Polecający klienci
100%
Gabinet weterynaryjny „Mokry Nosek” to wyjątkowe miejsce dla każdego naszego pacjenta. Służymy wszechstronną pomocą oraz fachowymi poradami, które mają wpływ na samopoczucie i kondycję Państwa zwierząt. Nad jakością kompleksowych usług czuwa profesjonalny i bardzo dobrze wykwalifikowany zespół weterynarzy. Przytulna i przyjazna lecznica weterynaryjna została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których dobro swojego pupila jest najważniejsze. Zależy nam, aby Państwa przyjaciel opuszczał nasz gabinet zdrowszy i radośniejszy. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, które pomogą nam w poszukiwaniu przyczyn dolegliwości Waszych pupili. Oferujemy Państwu badania profilaktyczne, czyli szczepienia ochronne i przeciw wściekliźnie, odrobaczanie, zabezpieczanie zwierząt przed kleszczami i pchłami oraz chorobami pasożytniczymi m.in. dirofilarią, angiostrongylozą. W naszej ofercie znajdują się również lecznice specjalistyczne. W trosce o zwierzęta rozwijamy naszą ofertę, aby była ona zadowalająca zarówno dla właściciela jak i czworonoga. Jeśli chcą Państwo kompleksowo zadbać o swojego pupila zapraszamy do naszego gabinetu. Lecznica zapewnia komfort zwierzętom podczas każdego zabiegu. Z największą pieczołowitością zatroszczymy się o Twojego ulubieńca. Gwarantujemy profesjonalizm, staranność i doświadczenie. Wybierz nasz gabinet weterynaryjny na terenie miasta Warszawa. Serdecznie zapraszamy 7 dni w tygodniu.

Nasz personel

Marzena Stanisławska

Lekarz weterynarii

Pani Doktor to Specjalista Chorób Psów i Kotów (współwłaścicielka), kierownik zakładu leczniczego dla zwierząt - interna/ chirurgia miękka/ USG/ RTG/ paszporty.

Wykształcenie

Wykształcenie

- Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2005 roku.
- W listopadzie 2012 roku uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów
Ukończone kursy

Ukończone kursy

- W 2017 roku ukończyła drugi stopień Kursu Ultrasonografii Małych Zwierząt w Przychodni Therios

Kamila Hoszcz-Komar

Magister

Współwłaścicielka, psycholog zwierząt, manager - medycyna behawioralna psów i kotów.
Ma za sobą wieloletnie doświadczenie weterynaryjne jako opiekunka zwierząt leczonych szpitalnie, asystentka lekarza weterynarii i asystentka chirurgiczna. W Mokrym Nosku prowadzi konsultacje z zakresu psychologii psów i kotów oraz zaburzeń behawioralnych, a także przeprowadza terapie zachowań niepożądanych u zwierząt towarzyszących. Odpowiada również za wizerunek gabinetu w Internecie, a także pracuje nad podnoszeniem jakości świadczonych przez niego usług. Dba również o przysłowiowy „porządek w papierach”. Swoje zawodowe zainteresowania rozwija na szkoleniach i kursach. Prywatnie właścicielka trzech kotów oraz – znanej naszym pacjentom i ich opiekunom – suczki Szelki, a także miłośniczka wspinaczki górskiej.

Wykształcenie

Wykształcenie

- Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studentka SGGW w Warszawie oraz absolwentka studiów podyplomowych Psychologia Zwierząt na Uniwersytecie SWPS.

Tomasz Kępiński

Lekarz weterynarii

Pan Doktor odpowiada za chirurgię miękka i twardą w placówce.

Wykształcenie

Wykształcenie

- W 2010 ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na warszawskiej SGGW.

Dorota Sztechman

Lekarz weterynarii

Pani Doktor specjalizuje się w badaniu echa serca.

Jacek Wośko

Lekarz weterynarii

Pan Doktor specjalizuje się w przeprowadzaniu badania echa serca, usg.

Joanna Poręba

Lekarz weterynarii

Pani Doktor specjalizuje się w chirurgi miękkiej, badaniu RTG oraz interna.
Swoje doświadczenie zawodowe zbierała już od pierwszych lat studiów. W naszym gabinecie zajmuje się interną oraz chirurgia miękką. Prywatnie wielbicielka aktywnego spędzania czasu wolnego wraz ze swoimi psami.

Wykształcenie

Wykształcenie

- Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2005 roku,

Urszula Korolczuk

Technik weterynarii

Dyplomowany technik weterynarii z długoletnim doświadczeniem zarówno lecznicowym jak i w pracy ze zwierzętami schroniskowymi. W Mokrym Nosku odpowiada za asysturę chirurgiczną oraz laboratorium. Prywatnie właścicielka uroczej suczki Plomby. Relaksuje się podczas nielicznych wypraw wędkarskich oraz podróżach na południe Europy.

Natalia Perevalova

Asystentka lekarza weterynarii/groomer/rehabilitacja

Aktualnie nostryfikuje dyplom lekarza weterynarii na SGGW. Jest również profesjonalnym groomerem, a także ukończyła Kurs Rehabilitacji Fizjologicznej zwierząt na Uniwersytecie Vetmeduni w Wiedniu. W Mokrym Nosku pomaga lekarzom podczas wizyty oraz zabiegów. Naszym pacjentom dała się również poznać jako bardzo sprawna groomerka oraz cierpliwa rehabilitantka.

Wykształcenie

Wykształcenie

- W 2009 roku ukończyła studia na kierunku medycyna weterynaryjna w Kijowie.

Sandra Pebal

Asystentka lekarza weterynarii

Swoją przyszłość planuje związać ze zwierzętami dlatego już podczas studiów poznaje swój przyszły zawód od strony praktycznej w warszawskich zakładach leczniczych dla zwierząt, a także w wolnym od nauki czasie zdobywa nową wiedzę i doświadczenie w zagranicznych klinikach.

Wykształcenie

Wykształcenie

- Studentka IV roku medycyny weterynaryjnej w Warszawie.

Adam Wróbel

Rehabilitacja

Członek VEPRA – Veterinary European Physical Therapy and Rehabilitation Association. W Mokrym Nosku zajmuje się rehabilitacją zwierząt. Prywatnie właściciel owczarka niemieckiego i miłośnik żeglarstwa.

Wykształcenie

Wykształcenie

- Absolwent Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie.
Section background Section background Section background
Section background
Section background
section background

Możesz korzystać z usług tej przychodni dzięki Pethelp. Wybierz ofertę już dziś dla siebie!