fbpx

Przychodnia Weterynaryjna PrimaVet

Szybki kontakt
Szybki kontakt
Tel. 24 263 44 74
kanvet@o2.pl
Wyślij wiadomość
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
pn. - pt. : 8-20
sb. : 9-14
prosimy o telefoniczne umawianie wizyt
Rezerwuj wizytę
Adres placówki
Adres placówki
ul. Al. Jana Pawła II 86
09-400 Płock
Zaplanuj trasę

Zakres świadczeń

realizowanych w ramach pakietów pethelp

Pakiety
Choroby wewnętrzne
Diagnostyka obrazowa
Profilaktyka
Szczepienia
Badania laboratoryjne
Abonamenty

Zakres świadczeń

realizowanych poza pakietem

Chirurgia
Okulistyka
Pozostałe
Stomatologia
Położnictwo
Ortopedia
Dermatologia
Radiologia

Ocena placówki

Ogólne zadowolenie klientów
100%
Polecający klienci
100%
Proponujemy Państwa podopiecznym nasze usługi z zakresu medycyny weterynaryjnej, sprzedaży karm i diet weterynaryjnych oraz akcesoriów pielęgnacyjnych najwyższej jakości.

Rozwój naszej przychodni ukierunkowany jest na zabiegi chirurgiczne wykonywane u małych zwierząt oraz na diagnostykę rtg i usg. Wykonujemy większość zabiegów ortopedycznych i chirurgii miękkiej, a także zabiegi profilaktyczne takie jak kastracje czy sterylizacje. Zabiegi operacyjne w naszej przychodni są wykonywane przez specjalistę z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Rozwój diagnostyki obrazowej w przychodni Primavet oparty jest na badaniach ultrasonograficznych i zdjęciach rtg. Wszystkie wykonane u nas zdjęcia są opisywane przez specjalistę radiologa.

Nasze zaplecze diagnostyczne pozwala nam obecnie w czasie kilkunastu minut na badania biochemiczne i hematologiczne krwi. Sprzęt na którym pracujemy jest nowy i dedykowany wyłącznie do badań krwi zwierzą…t. Aparaty usg i rtg przeznaczone są… do badań psów i kotów. Stała współprawa z ośrodkami akademickiemi SGGW w Warszawie i UP we Wrocławiu. Konsultacje z kilkoma czołowymi klinikami i lecznicami w całym kraju.

Nasz personel

Mariusz Kaniewski

Lekarz Weterynarii

specjalista chirurg, specjalista radiolog

W przychodni PrimaVet zajmuję się zabiegami chirurgicznymi i ortopedycznymi oraz diagnostyką obrazową - radiologią i badaniami ultrasonograficznymi.
Konsultuje przypadki ortopedyczne, chirurgiczne oraz radiologiczne.
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, następnie doktor ukończył studia specjalizacyjne z chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej. W ostatnich latach ukończył kolejne studia specjalizacyjne i uzyskał tytuł specjalisty z dziedziny radiologii weterynaryjnej.
Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowych w kraju i za granicą.

Joanna Kaniewska

Lekarz Weterynarii

W przychodni PrimaVet zajmuje się leczeniem chorób internistycznych, profilaktyką, diagnostyką laboratoryjną oraz najmniejszymi pacjentami czyli królikami i gryzoniami.
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.

Marta Kowalkowska

Lekarz Weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Pani doktor w naszej przychodni zajmuje sie chorobami wewnętrzymi psów i kotów.

Anna Janicka

Technik Weterynarii

Ania odpowiedzialna jest za opiekę nad hospitalizowanymi w przychodni pacjentami, zwłaszcza tymi po zabiegach operacyjnych. Dba o nasze techniczne zaplecze oraz wykonuje zabiegi pielęgnacyjne.

Section background Section background Section background
Section background
Section background
section background

Możesz korzystać z usług tej przychodni dzięki Pethelp. Wybierz ofertę już dziś dla siebie!